• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LASHANA: hele a proč z toho neudělat první českou franchise, jako je třeba Marvel Universe? :) *schovává se*
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    FERRYH: též mám tu obavu, sice už není na skladě houba viditelně související s pěticí, ale i tak tam bylo jiných hub použitelných do názvu dalších dílů dost. A když je to nejdůležitější skryté, tak se bojím, že se z toho vyklube desetidílná pentalogie...
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ROMI:
    BRAMBOREENA:
    ........vzdyt to furt vsem rikam, ze bude jeste dalsi dil ................ ;o)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: úplný konec jo, ale před ním pořád ještě malinký kousek chybí...
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: a vzdyt porad pises, jak uz ten konec mas davno napsanej :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tohle jsem napsala do tý Pevnosti (odpověď na otázku "Kdy můžeme čekat závěr příběhu?"):

    Až s tím budu spokojená. Já vím, že čekání je otravné – a už teď, dva týdny po vydání pětky, mi lidí píšou, kdy bude probůh další díl a že bez něj umřou hned dneska odpoledne. Jenže u knihy není většího zla než useknutý odfláknutý konec, takže hlavně a především udělám všechno pro to, abych čtenářům, kteří to s Myceliem zatím vydrželi, nic takového neprovedla.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    RICARDERON: a říkal jsi, kterýho roku?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: že to do čarodějnic bude.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Cos jí řekl? To by mě zajímalo...

    Včera jsem chtěla psát, a místo toho jsem většinu dne smolila rozhovor pro Pevnost. Bude v prosincovém čísle - a k tomu článek a jako příloha čísla audiokniha prvního dílu.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    RIP: áš~milid :)
    RIP
    RIP --- ---
    KAVEN: Aš~Šádenfreude.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    "Aš" = "Až". Ten Aš~Šád mě nějak silně ovlivňuje :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    RICARDERON: Aš jich bude volat moc, tak vypni netlog a dej ho za myceliální clonu ...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Teď mi do Arga volala poměrně rázná paní, jestli teda jako vyjde ta šestka, která to skončí (konečně) do Vánoc. Takže, Vilmo, přestaň péct amulety a haj hou k počítači. Tady to hrozí davem s vidlema!
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    GAARQ: Supr, to je dobře že jsi tak přičinlivý ;-)
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    BRAMBOREENA: master's hammer? apage satanas! vynořují se mi nějaké zdánlivě bezpečně zasuté vzpomínky na mládí... i když zkušenost s big bossem a jeho slavnou bandou root na vesnické tancovačce ve východních čechách na začátku devadesátek to asi nepřekoná...

    KAVEN: začal jsem tvůj elaborát číst a přičinlivě přičiňovat poznámky.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    DELLAMORTE: ... vracejte konve na místo... Víme, oblibujeme :)

    BRAMBOREENA: zapomněla jsem zkopírovat odkazy od Františky:
    Ukázky skladeb: https://archive.org/details/HudebnAtlasHubTheMusicalAtlasOfMushrooms
    Symfonie hub: https://www.youtube.com/watch?v=SIsPSTXc_V0
    (ale je to taková holt moderní klasika... toho by se potřeboval ujmout nějaký metalista...)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: No jasně, Necrocock s Frantou jsou vlastně základ Masters Hammer :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    DELLAMORTE: ... aha, nacházím nějakou souvislost s Františkem Štormem a Master's Hammer, houbičky jsou teda úžasné
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Když už tu koluje nějaká hudba, tak teď vyšlo nové album od jisté české "exot"ické osoby, také věnované houbám: http://www.necrocockworld.com/mykologie.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam