• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    RIP: ...což mě připomnělo, že sakra, plácáme se všichni v mystické omáčce a úplně se zapomínáme dožadovat vysvětlení některých tajemství... třeba zrovna obrazce na té obálce? whodunit, howdunit a whydunit? pokud jsem to nečetl špatně a na přeskáčku a něco jsem nevynechal, tak kromě celkem samozřejmé teorie Aš~šáda jako hlavního kejklíře celé hexalogie podle mě chybí vysvětlení proč (nebo jsem ho fakt přeskočil?)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CORNHOLIO: Petr Chobot, fskutečnosti velvyslanec Össenské houbočajovny? :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Třinecká knihovna je docela vyhlášená. Mohla sis vzít s sebou nějaký tlustospis, který se ti nechtělo číst ;-)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: To bude v poho, Šestá je "Pastorální". To Pátá, ta byla Osudová :-).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Tebe otrávit nemůžu, ty mě máš v hrsti, ještě potřebuju šestou obálku :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ARGANNAH: v knihovnách to dělávaj, většinou nabízejí cca tisícovku. Ve skutečnosti jsme tu (doma) řešili, jestli to nepojmout jako rodinný výlet do Krakova (a mě by nechali cestou v Třinci), ale dcera jede do Krakova a Osvětimi o měsíc později se školou.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: V tomhle vede ten Honza Macháček s pražskou larhdökawöarnou. :D
    A jinak díky, zachránilas mě, nemusím jít tu kostku hledat... v duchu jsem si řekla, že první komentář to rozhodne :D
    (A obecně tedy - ano, mám problém říkat lidem ne, ale konkrétně v případě jakýchkoliv besed a rozhovorů atd. v souvislosti s psaním jsem se před vydáním prvního Mycelia rozhodla, že se budu držet obecné strategie "všude chodit, všem vyjít vstříc, nikdy neodmítat", protože když už jsem tomu svému blábolu věnovala tak nestvůrné množství času, tohle je ještě to nejmenší. Ale poměr "devět hodin cesty ku jedné hodině besedy pro celkem dvanáct potenciálních účastníků, přičemž pět jich bude stejně tou dobou kecat na chodbě"... no to je těžký i pro Brambopinkertýnu.

    Ovšem pokud byste někdo byl z Třince, tak zde... https://www.facebook.com/events/1834695973411488/
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Proplatí ti aspoň cestu? Jestli z toho vyjdeš dramaticky ztrátově, tak bych se na to v tomhle případě vybodla
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    SHEALA: pořád lepší než lahdo-kvokar, jak jsem to měl ze začátku tendenci číst já:) A už dost, jinak nás Vilma otráví čajem...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: mno, naučit se říkat lidem ne je taky docela důležitej skill :)
    BRAMBOREENA: a za lahdo kavovar mě doufám taky nezakousneš :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (už musím odpovědět... ještě jsem žádnou akci nikdy neodmítla, ale tady si asi budu muset hodit kostkou...)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ach jo, tak mi někdo probůh poraďte... mám jet v březnu na besedu do Třince nebo nemám? Čtyři a půl hodiny tam a čtyři a půl hodiny zpátky... :(
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... stejně jsou tam všichni buď alkoholici, nebo zfetovaný... :D
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    SHEALA: Dostane přezdívku "Koňak" a bude. ;)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: No existují lidi, co "Pinkertýnka" nepřečtou jinak než "Prkýnka" (jak mi neopomněli sdělit mailem), tak jsi na tom ještě dobře... ;)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GALE: už to nepřečtu jinak než Hennessy :)
    RIP
    RIP --- ---
    KAVEN: Jo, s pomlčkou, ovšem kromě případů, když ho někdo správně napíše v komentářích, co se vejdou na jednu obrazovku, abych si to moh zkopírovat :-)
    GALE
    GALE --- ---
    KAVEN: Sakra. Měla bych svůj mobil naučit slovník Mycelia.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    RIP: Rejpale ... ty zase určitě píšeš Aš~šáda jen s pomlčkou :-)

    GALE: Je to Halessy :-) Pokud vím tak bydlí v N-n-Yorku, ale učí po různých univerzitách včetně té v Sydney, kam na část týdne dojíždí.
    RIP
    RIP --- ---
    Hennessy bydlí vždycky hned v likérníku, ten přijede natotata.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam