• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    VANEK
    VANEK --- ---
    SARGO: To víš, v knihkupectví zavírají v 6 a nechtějí být na cestě do hospody zdržováni.
    Koukám, že přes nadjezd je i Kolkovna, otevřená do půlnoci.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Ale ne :( No to je ale rána válečným štváčům! Doufala jsem, že vás domorodce přilákáme a pak nám s výběrem hospody poradíte! Taky nevěřím, že tam nějaké jsou...
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Co je to za příšernou hodinu? :-O To jako že prošvihnu i něco, co se mi koná prakticky za barákem? A ona je ve Stodůlkách nějaká hospoda? :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Nemám ponětí (jestli jsou tam hospody), tak strašně daleko jsem ještě v životě nebyla...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Bubbles jako že tea, nebo sekt? A na Stodůlkách taky mají hospody (ze kterých se člověk dostane živý [v příčetnou dobu])?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A mezitím ve Stodůlkách...
    Kdo budete mít cestu kolem, stavte se, ať je pak záminka jít do hospody! :)
    Knížku mám rozečtenou, je fajn a jsou tam minotauři.
    FB událost: 1url.cz/vtjsH

    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: no vidis, ani to nebolelo :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mimochodem za ty popisky u jednotlivych dilu v e-shopech by si nekdo zaslouzil par facek. takove spoily v prvnich trech slovech prvni vety, to clovek jen tak nezvladne :-/
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    LADY_MYSKA: při tvém nicku se ani nedivím, že se zbavuješ koťat :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BRAMBOREENA: dekujeme :) v knihy bobrovsky mi vcera slibovali, ze 25/26 to rozhodne budou rozvazet na pobocky :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě fotka z veletrhu ze stánku OneHotBook po křtu třetího a čtvrtého dílu - vlevo je Jitka Škápíková, která dělala režii, vpravo Jana Stryková (Kamëlë). A jinak celé je to reklama na Desigual :D

    OMNISLASH: Dotaz jsem přeposlala povolanějším, zase to prošťouchnu.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LADY_MYSKA: uaaá, takové ubohé koťátko... :(
    No zkrátka aby to mohlo vyjít na Vánoce, musím to odevzdat do srpna. Tak tu sedím na té hromadě mrtvých koťátek a píšu a doufám, že to dám, krk ale za to nedám.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: To je tím, že nejsi knižní bloggerka
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    BRAMBOREENA: Chm, považuju se za nadšeného čtenáře, ale jako záložka mi už nejednou sloužila vizitka, kapesník (raději čistý, aby se knížka neslepila), obal od müsli tyčinky... Vždycky se začtu doma v pelechu a jelikož často odbíhám, neštítím se fakt ničeho.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---


    tak kdy?



    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Došlo fimo, děvčata už mají vymalované pokojíčky, přes všechna okna je vidět, zahrada zrytá do hloubky několika metrů, rybky mají vyleštěné ploutvičky a zavařeniny ve spíži již přetékají z polic? Tak co teď? Jít psát? Ne! V záložkách je budoucnost! :-D
    (Ano, nemám co číst. :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Záložky!!! Budu si muset vyrobit záložky! Knižní bloggerky si je vyměňují, zakládají si na nich... a zakládají si jimi Kindle. S tím to stojí a padá. Bez záložky nejsi NIC! :D
    Ne, vážně - já jsem moc ráda, že mě tam pozvali, je to nová oblast a pole atd. a jsem na to docela zvědavá, čili vyzbrojím se ještě taky plackami a budu doufat, že mě starou bábu neukousnou... :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Vilma na festivalu knižních bloggerek (pardon, čtenářů young adult); za to bych skoro zaplatil (ale zase ne ty 3 a půl kila za VIP vstupenku).
    Humbook 2016
    https://youtube.com/watch?v=pMaLExow0G8
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    panika se prohlubuje. placka s mp3 zatim stale nikde neni k dispozici. a to bych chtel idealne objednat 2/3/4
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    Tak jsem si tak v pátek prohrabávala "levné knihy" a dívala se po něčem ke konzumaci pro děti.... a narazila jsem na Tajnou knihu šerosvitu, no tak ji mám doma, byla za pár šupů.... jen nevím jestli a kdy mé kluky osloví, asi je ještě brzo a minecraft to fakt není :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    FERRYH: tak to je za chvilku ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam