• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Ale ne :( No to je ale rána válečným štváčům! Doufala jsem, že vás domorodce přilákáme a pak nám s výběrem hospody poradíte! Taky nevěřím, že tam nějaké jsou...
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Co je to za příšernou hodinu? :-O To jako že prošvihnu i něco, co se mi koná prakticky za barákem? A ona je ve Stodůlkách nějaká hospoda? :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Nemám ponětí (jestli jsou tam hospody), tak strašně daleko jsem ještě v životě nebyla...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Bubbles jako že tea, nebo sekt? A na Stodůlkách taky mají hospody (ze kterých se člověk dostane živý [v příčetnou dobu])?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A mezitím ve Stodůlkách...
    Kdo budete mít cestu kolem, stavte se, ať je pak záminka jít do hospody! :)
    Knížku mám rozečtenou, je fajn a jsou tam minotauři.
    FB událost: 1url.cz/vtjsH

    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: no vidis, ani to nebolelo :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mimochodem za ty popisky u jednotlivych dilu v e-shopech by si nekdo zaslouzil par facek. takove spoily v prvnich trech slovech prvni vety, to clovek jen tak nezvladne :-/
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    LADY_MYSKA: při tvém nicku se ani nedivím, že se zbavuješ koťat :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BRAMBOREENA: dekujeme :) v knihy bobrovsky mi vcera slibovali, ze 25/26 to rozhodne budou rozvazet na pobocky :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě fotka z veletrhu ze stánku OneHotBook po křtu třetího a čtvrtého dílu - vlevo je Jitka Škápíková, která dělala režii, vpravo Jana Stryková (Kamëlë). A jinak celé je to reklama na Desigual :D

    OMNISLASH: Dotaz jsem přeposlala povolanějším, zase to prošťouchnu.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LADY_MYSKA: uaaá, takové ubohé koťátko... :(
    No zkrátka aby to mohlo vyjít na Vánoce, musím to odevzdat do srpna. Tak tu sedím na té hromadě mrtvých koťátek a píšu a doufám, že to dám, krk ale za to nedám.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: To je tím, že nejsi knižní bloggerka
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    BRAMBOREENA: Chm, považuju se za nadšeného čtenáře, ale jako záložka mi už nejednou sloužila vizitka, kapesník (raději čistý, aby se knížka neslepila), obal od müsli tyčinky... Vždycky se začtu doma v pelechu a jelikož často odbíhám, neštítím se fakt ničeho.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---


    tak kdy?



    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Došlo fimo, děvčata už mají vymalované pokojíčky, přes všechna okna je vidět, zahrada zrytá do hloubky několika metrů, rybky mají vyleštěné ploutvičky a zavařeniny ve spíži již přetékají z polic? Tak co teď? Jít psát? Ne! V záložkách je budoucnost! :-D
    (Ano, nemám co číst. :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Záložky!!! Budu si muset vyrobit záložky! Knižní bloggerky si je vyměňují, zakládají si na nich... a zakládají si jimi Kindle. S tím to stojí a padá. Bez záložky nejsi NIC! :D
    Ne, vážně - já jsem moc ráda, že mě tam pozvali, je to nová oblast a pole atd. a jsem na to docela zvědavá, čili vyzbrojím se ještě taky plackami a budu doufat, že mě starou bábu neukousnou... :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Vilma na festivalu knižních bloggerek (pardon, čtenářů young adult); za to bych skoro zaplatil (ale zase ne ty 3 a půl kila za VIP vstupenku).
    Humbook 2016
    https://youtube.com/watch?v=pMaLExow0G8
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    panika se prohlubuje. placka s mp3 zatim stale nikde neni k dispozici. a to bych chtel idealne objednat 2/3/4
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    Tak jsem si tak v pátek prohrabávala "levné knihy" a dívala se po něčem ke konzumaci pro děti.... a narazila jsem na Tajnou knihu šerosvitu, no tak ji mám doma, byla za pár šupů.... jen nevím jestli a kdy mé kluky osloví, asi je ještě brzo a minecraft to fakt není :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam