• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LADY_MYSKA: uaaá, takové ubohé koťátko... :(
    No zkrátka aby to mohlo vyjít na Vánoce, musím to odevzdat do srpna. Tak tu sedím na té hromadě mrtvých koťátek a píšu a doufám, že to dám, krk ale za to nedám.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: To je tím, že nejsi knižní bloggerka
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    BRAMBOREENA: Chm, považuju se za nadšeného čtenáře, ale jako záložka mi už nejednou sloužila vizitka, kapesník (raději čistý, aby se knížka neslepila), obal od müsli tyčinky... Vždycky se začtu doma v pelechu a jelikož často odbíhám, neštítím se fakt ničeho.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---


    tak kdy?



    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Došlo fimo, děvčata už mají vymalované pokojíčky, přes všechna okna je vidět, zahrada zrytá do hloubky několika metrů, rybky mají vyleštěné ploutvičky a zavařeniny ve spíži již přetékají z polic? Tak co teď? Jít psát? Ne! V záložkách je budoucnost! :-D
    (Ano, nemám co číst. :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Záložky!!! Budu si muset vyrobit záložky! Knižní bloggerky si je vyměňují, zakládají si na nich... a zakládají si jimi Kindle. S tím to stojí a padá. Bez záložky nejsi NIC! :D
    Ne, vážně - já jsem moc ráda, že mě tam pozvali, je to nová oblast a pole atd. a jsem na to docela zvědavá, čili vyzbrojím se ještě taky plackami a budu doufat, že mě starou bábu neukousnou... :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Vilma na festivalu knižních bloggerek (pardon, čtenářů young adult); za to bych skoro zaplatil (ale zase ne ty 3 a půl kila za VIP vstupenku).
    Humbook 2016
    https://youtube.com/watch?v=pMaLExow0G8
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    panika se prohlubuje. placka s mp3 zatim stale nikde neni k dispozici. a to bych chtel idealne objednat 2/3/4
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    Tak jsem si tak v pátek prohrabávala "levné knihy" a dívala se po něčem ke konzumaci pro děti.... a narazila jsem na Tajnou knihu šerosvitu, no tak ji mám doma, byla za pár šupů.... jen nevím jestli a kdy mé kluky osloví, asi je ještě brzo a minecraft to fakt není :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    FERRYH: tak to je za chvilku ;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Mně křest audioknihy nepřišel zas až o tolik skvělejší než kolektivní beseda -- pravda, místy jsem zadřímal, jak mě dohnalo nestíhání a únava.

    Následkem čehož jsem i opakovaně promeškal šanci nějak smysluplně předat v levných potravinách pořízenou nápojovou plechovku, na níž je jednak exotický jazyk s mnoha diakritikami, jednak velký nápis WHITE FUNGUS, ne zcela úplně nepodobný obrázkům na
    Napój z białego grzyba i gniazd ptasich | Hardcore's Soft Drinks
    https://hardcoressoftdrinks.wordpress.com/2016/10/31/napoj-z-bialego-grzyba-i-gniazd-ptasich/
    event. i
    WTFood: Bird’s Nest Drink | A Chain of Letters
    https://chainletters.wordpress.com/2011/08/27/wtfood-birds-nest-drink/
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ROMI: az prej dopise Martin serii Píseň ledu a ohně... drive ne! :o)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Chudinky koťátka ...
    ROMI
    ROMI --- ---
    FERRYH: ok, tak kdy to bude? :D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    XCHAOS: To se podporuje! Tak honem, číst, číst ...
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BALAENA: nene! ... odsune o rok dopsani... :O)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Já se musím odhodlat k té fan-fiction, která vysvětlí určité okolnosti kolem toho urychlovače reartronů a ukáže, že _všichni_ pozemšťané nejsou zas takový zaostalý pitomci v hyperprostorových záležitostech, jak to občas při srovnání s Gerdánci a Össeany vypadá. Jenže má to háček: musel bych si to fakt celý znova podrobně přečíst (či poslechnout) abych fakt byl v souladu s fakty a navázal na kanonické postavy (ale aspoň jednu novou vlastní bych vymyslet chtěl! nebo možná dvě...)

    zkrátka, chce to Mycelium Expanded Universe :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN: Já se přiznávám, že od Tolkiena jsem nikdy nic nepřečetla. Respektive, odumřela jsem někde okolo strany 15, takže všechny moje informace jsou z druhé ruky.
    þ neboli thorn sypu z tabulky znaků přes copypastu...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BALAENA: Takže když budu chtít podepsat Mycelium, je dobré vzít knihu a pytel koťat? Protože ty otázky se vyrojí, i když já si ráda počkám, protože... třeba se v průběhu psaní příběh opět rozvine, pak vznikne taková jako předloha pro sedmý díl a kočka domácí se stane ohroženým druhem :).
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    GENTIANA: Tak ještě můžeš zamachrovat trpasličíma runama z Hobita, jak píše Kaven:
    Trpasličí runy z Hobita | Pán Prstenů, Hobit a ostatní
    http://dunadan-o-arnor.blog.cz/1503/trpaslici-runy-z-hobita
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam