• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: To by nešlo, kozy mají dva cecíky, na to potřebuju dvě ruce. I když dalo by se to střídat, nejdřív podojit jeden, pak si přendat knížku a dojit druhý.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Mám tady k zapůjčení össenskou masku.
    Akorát je trochu problém se v ní dostat k zubům, musel bys vymyslet nějakou jinou činnost... třeba dojení koz.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    SHEALA: Ale to bych si musel přelepit oči páskou, aby mě nikdo nepoznal :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KAVEN: nemohla by tvoje žena to natočit? Argo by mělo skvělý vidko pro marketing :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: To musím říct v Argu, ať to napíšou na obálku: "Tato kniha rozvíjí jemnou motoriku. Doporučuje deset z deseti chovatelů koz!" :D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    MOUNTBATTEN: Tak to mně chytla už jednička. Koupila si ji manželka a pak to ani neotevřela. Po pár měsících odjela celá rodina na týden na Slovensko a já zůstal doma s kozama. Neměl jsem co dělat, prohlížel jsem knihovničku, našel Mycelium, tak jsem to zkusil. Šel jsem pak spát asi ve tři ráno, a dokonce jsem si i čistil zuby s knížkou v jedné ruce. Umíte si vymáčknout pastu na kartáček jednou rukou a nespustit oči z textu? Vypracoval jsem na to výbornou techniku :-)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    sakr, uz jsem za polovinou 4. knihy :-( neslo by nejak zaridit, ze by na podzim vysel audiobook 5.,6.,7. a pak idealne dvakrat rocne vzdy po trech dilech? dekuji :-D
    HELA
    HELA --- ---
    MOUNTBATTEN:
    BRAMBOREENA: Já se přiznám, že jsem na tom byla podobně - první díl jsem dočetla s tím, že to nebylo špatný, ale když vyšel druhý díl, nějak jsem motivaci do čtení neměla - možná na mě ten první díl byl moc drsný, možná že mě nějak nervovalo čtení Pinky (na rozdíl od těch, co ji nesnášejí, já se naopak až moc dokážu vcítit :D) - a pak jsem byla na Vánoce u rodiny přítele na Moravě, byla jsem nemocná, vzpomněla jsem si, že Mycelium existuje, a protože jsem měla po ruce Kindle, koupila jsem druhý díl... pak třetí... přečetla jsem to na jeden zátah až do čtvrtého a bědovala, že na další díl budu muset čekat :) Holt jsou ty houby návykový :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRAMBOREENA: vlastne ano, horska chata, zadna TV, snehovy dest, ze ven se vylezt neda....:)))
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    BRAMBOREENA: ach jo, takove zpravy hned po ranu. Prvni dva dily na Audiotece jsem nasla a doufala jsem v pokracovani.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LADY_MYSKA: Ono na Audiotece asi nebude, mám takový dojem, že s OneHotBook je nekompatibilní (se nemají rádi), oni spolupracují s Audiolibrix.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MOUNTBATTEN: No a jakým nepředstavitelným nedopatřením se ti teda pak stalo, že jsi otevřela ten další? Zapadání sněhem v liduprázdné horské chatě, kde na záchodcích ke čtení nebylo nic jinýho než Mycelium 2? :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRAMBOREENA: ja jsem nasla svuj komentar prvniho dilu, ze hmm, nebylo to blby, ale skutecne mi tento zanr neni blizky. Takze i kdyz to skoncilo desne napinave, dalsi dil(y) si uz asi neprectu
    no a v listopadu sem tady napjate cekala, kdyze uz bude petka na pultu, teda aspon k stazeni z obchodu:)))))
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    BRAMBOREENA: to by chtelo nejakou houbovou oslavu!
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Neustale vyhlizim Mycelium 3 a 4 na Audiotekce a porad nic
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Teď už by to symbolicky muselo být šest... nene, nechci :D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Gratuluju k významnému výročí!

    A doufám že zakončení nechceš protáhnout na symbolických pět let ...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě minutu ten stav potrvá: dnes jsou to přesně čtyři roky, co vyšel první díl Mycelia. Aspoň Facebook to tvrdí, a ten si to umí spočítat.

    Houby jsou tu s nami, buďte s ňou!
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    OMNISLASH: coz ne vzdy musi byt na skodu. Docela bych takovou sluzbu uvitala v knihkupectvi a nebo ve vytvarnych potrebach. Jo, jeste syrove obchody, ty penezenka taky tezce nese.
    VICKE
    VICKE --- ---
    SHEALA: Pořádný bič. Nosej si virtuální realitu v hlavě. Obvykle ji uvozují slovy: "To já pamatuju…" nebo "Za mých mladých let…" …ale zkus jim to říct a poznáš, jak tvrdá je berle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam