• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    PALUSHA
    PALUSHA --- ---
    Čaute,

    nevíte prosím někdo, zda si někdo dal/dává tu práci a má sepsané nějaké alespoň trošku detailnější shrnutí každého dílu? Mycelium čtu tak, jak vychází, ale u každého nového dílu vždy řeším, že absolutně netuším, co se stalo v tom minulém. K pětce jsem se navíc dostal až teď a to už je od minulého dílu sakramentsky dlouhá pauza. Mlhavě tak tuším, co se stalo na Marsu, ale co k tomu vedlo už vůbec nevím :)

    Kdybych si to někde mohl přečíst ve zkratce, určitě by mi to pomohlo :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN: Rozhodně kosíš líp než já i s tou knihou.
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    KAVEN: Tímto se závazně hlásím do fan klubu Parta brusiče Kavena.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    JANADVORACKOVA: Nojo, tak tady to Y zůstane na věky věků

    BRAMBOREENA: Jsem rád že se líbí :-) Na pilu jsem si netroufnul. A největší nervy jsem měl při broušení kosy, tam se může stát poměrně snadno že o čepel škrtneš rukou. Normálně ani ne, ale když na to nekoukáš ...

    Koza Adélka do knihy při dojení nakukovala, a je zvědavá jak dopadne. Prý dokud jí nedám přečíst poslední díl, tak bude dávat jen poloviční množství mléka. Tak co jí na to mám říct?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: :D No to je boží! Kozy a soustruh a lukostřelba, vedeš tam idylický život v tom lůně přírody... Ale upřímně jsem si oddechla, že na motorovou pilu nedošlo :D
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    KAVEN: Editace nejde, respektive jde stylem "smazat a napsat znovu," ale to už se to neuloží tam, kde by to mělo být.
    Byl to tvrdý den, na "y" bych se vyprdla :).

    VANEK: Tkalcovských? Jednou rukou? V druhé knihu?
    SARGO
    SARGO --- ---
    KAVEN: Na pastu na kartáček mám stejnou metodu. Snídaně též sedí, tam není moc možností. I nošení kbelíku odpovídá zavedeným standardům. Pak už to vázlo, pro štěstí nejbližší chirurgie jsem městský člověk; a zde vidím proč to tak i musí zůstat. :-D Máš skvělý denní program! :-D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    SHEALA: Jo, soustruh. Mám tam s ním někde i lepší video
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VANEK: zajímavý, vidám na Nyxu, rozumím na facebooku. Sice jsem si dala kávu, ale mám taky rozdělaný dvě věci.
    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK: (Na Facebooku samozřejmě chci říct, pardon; nedal jsem si kávu a pracuju na několika stavech.)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KAVEN: to byl soustruh tamta mašina? Zirám.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Ježiši, a já jsem napsal "vítejte" s tvrdým y. Tfuj, nedá se to tady nějak editovat?

    Jinak děkuji za přízeň, určitě z toho nakonec bude aspoň nominace na Oskara :-)
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    já se bála už u sekery :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KAVEN: u te motorove pily uz jsem zacinal mit trochu obavy :D
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    KAVEN: Místy to vypadá docela nebezpečně. U sekání kosou bych četla jeden řádek furt dokola :). I ta koza měla dojem, že si smlsne :).
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAVEN: Škoda, že tu nejsou vedle palce taky další emotikony jako na Nyxu.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Beru vás za slovo. Výtejte v nejnovější reality show Mycelium: doopravdy chytlavý román . https://www.youtube.com/watch?v=dVLKPC4nkWs
    ALRIKA
    ALRIKA --- ---
    KAVEN: Nebo přemluvit kozu, aby tu knížku na chvíli podržela...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    KAVEN: Technický dotaz: dojení kozy novým způsobem (s maskou a jednou rukou a v průběhu čtení) zapříčiní úlek a zmatení zvířete, což vyústí v sežrání knihy. Nebude pak takové poplašené zvířátko dojit houbovou omáčku? Tedy... mohlo by. Nebo... jak to udělat, aby mohlo :)?
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: To by nešlo, kozy mají dva cecíky, na to potřebuju dvě ruce. I když dalo by se to střídat, nejdřív podojit jeden, pak si přendat knížku a dojit druhý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam