• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    IDLE
    IDLE --- ---
    A to byl zrovna v jiném auditku tenhle odkaz: http://www.bbc.com/news/uk-england-dorset-41093066
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    jakože uvažuju o instalaci backdooru na Bramboreenin počítač, a po její smrti bychom měli ty materiály, co zahodila.
    stejně jako po smrti hudebníků a zpěváků vyjdou různý posmrtný nahrávky, rozumějte to co ve studiu zahodili, nedodělky, pokusy o nějaký nový styly, ladění syntezátorů a podobně, tak by měla Bramboreena nějaký posmrtný archívek a my bychom četli a četli a udrželi se jenom mírně nepříčetní.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    GENTIANA: A pak to budou dopisovat její děti! Podobně jako dopadla Duna :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Tož.... gerdánská trilogie o jedenácti dílech, něco o Eridanu, Siriu a tak, a samozřejmě jedenáctidílná fomalhiwská sága o dvaceti šesti a půl svazcích.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KAVEN: čili je potřeba znovuvydání Eternaalu, a jednou příjde tma (povídky tam jsou taky z myceliálního vesmíru) a podobně.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: Nehledě na to, že přesně tohle už Bramboreena udělal s Myceliem. Na počátku stál stejný vesmír v jiném čase a na jiném místě, se kterým je Mycelium zjevně provázané, ale napastí se v něm :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: do toho, jsme s tebou, podpoříme Tě a sedmičku si samozřejmě koupíme .-))))
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Ale pripadne prequely, sequely, temna zakouti Klaewentu v case a prostoru, zapomenute nejstarsi hyfy v hruznych vesmirnych kobkach nahle se probouzejici k zivotu po tom, co zeme place krvi a nebe... Se jiz cervena!

    Mi na druhou stranu prijde jako bezvadny napad. Nesroubovat to do nekonecna a otevrit proste jiny svet v jinem case a sledu udalosti (Fomalhiwu ci kyho slaka), zjevne provazany s tim "starym" mycelialnim, ale nepastit se v tom.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: Přesně tak, naprosto souhlasím. klidně i za cenu toho že nějaké vedlejší větve příběhu zůstanou nedostatečně rozpracované. Klidně je pak můžeš zpracovat v jiné knize.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    BRAMBOREENA: Jako ja bych chtel jeste 9554 dilu, ale prijde mi spravne a dustojne to zakoncit, pekne v nejlepsim a se vsi paradou.

    Znam par jinych ság, z kterych se po nadhernem plnotucnem rozjezdu staly prehnane grafomanske orgie, ktere - kde se vzalo tu se vzalo - se nahle zamotaly az moc, vycpely a nebylo jak je dustojne zakoncit.

    Mycelium je moc vzacny literarni klenot a takovy scenar nepripada v uvahu, hlasuji pro 5+1 a dost :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JARMIK: (je fakt, že össenské drogy sice definitivně došly, ale vzhledem k tomu, že závěr se odehrává na Fomalhiwě, je tu ještě mystika fomalhiwská, což představuje další široké pole působ-)
    Ne, ne, NE, dost, nic jsem neřekla!!!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ARGANNAH: taky to tak čtu.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Pokaždé když se večer odličuju, čtu místo "micelární voda" "myceliální voda".

    Náhoda? Nemyslím si.
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    BRAMBOREENA: Ještě sto stránek potřebuju (ufff, jak já to do nich vecpu?).

    Čistě pocitově je sedmička tak nějak... MNOHEM celistvější a šťastnější číslo než šestka.:-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Jo myslíš Pavla Konečného ...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    co tiskarny, ale daberi, doufam, dabuji rychleji nez ms schvaluje :-D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Z toho vyvozuji že máme závazný termín pro dopsání Mycelia, ho hóóó! :-) Jen doufám že tiskárny tisknou rychleji než probíhá schvalovací řízení pro XBox
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Že je to moc brutální. Ne MOC, ve smyslu že bys příště měla ubrat, ono to rozhodně není samoúčelné a k věci patří. Ale nějak to nedávám, je to taková věc co si dokážu až moc dobře představit i v normálním životě. Na pořádný horor prostě vůbec nemusí být hektolitry krve.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Já to ochutnám a když to přežiju, opatřím to na křest šestého dílu.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Že je to moc nuda, nebo že je to moc brutální?
    Tuhle si mi stěžoval jeden na Facebooku, že má z Mycelia trauma, protože má fóbii z jehel. Tak jsem mu psala, že to opravdu není kniha pro něj :) Ale dal to nakonec... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam