• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK: Üüüüüüüüü, can't be unseen!!! (Jé, spoilery fungují i na fotky? Super!)

    Čtěte ZDE: Případ jako malý zázrak: Houba na lavici obžalovaných. Rozhněvaní muži i ženy. Do boje s nezastavitelnou silou. Choroba vyléčena krocaním ocasem. Houby, které vítězí i nad rakovinou. Blýsknutí na lepší časy?
    VANEK
    VANEK --- ---
    Už se nakazila i dcera překladatelky Stopařova průvodce (ale ono není divu, v takovém prostředí; kam se hrabe Fiona):
    Jak nemít v zimě chřipku? Jezte v létě houby! Sklizeň se odehrává i v našem žaludku. K čemu je na konci prázdnin rýže s pórkem? Zásadní "zakázaná" informace a pár bylinkových receptů
    http://www.protiproud.cz/...n-ryze-s-porkem-zasadni-zakazana-informace-a-par-bylinkovych-receptu.htm
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: potěšilo! Ten film jsem viděla na kviffu a fakt mne po/bavil.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Marie Dvořáková má studentského Oscara, teprve druhého po Svěrákovi - iDNES.cz
    https://kultura.zpravy.idnes.cz/studentsky-oscar-0za-/filmvideo.aspx?c=A170914_133830_filmvideo_spm

    Hříčka Kdo je kdo v mykologii vypráví o mladém hudebníkovi, kterému se na chvíli obrátí život naruby. Po taneční zábavě se ocitne v podivném pokoji, kde plesnivé skvrny na zdech mění tvary a lákají ho, aby poznal krásu ženského těla a objevil svět erotiky.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN: Vyhovado, poslintala jsem si klávesnici!!!

    XCHAOS: Psychoaktivní řepka!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: to bysme asi nechtěli vědět, čeho by tenhle byl bůh či velekněz, že...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Dokud to není Agrofertl, pořád dobrý :D
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    SHEALA: Já mám Agronemehlo.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BOB_GALLOWS: Aöhrlëmëgerl v čele.
    Jinak jsem si Aöhrlëmëgerla překřtila, je z něj A ohlé mergl.
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    GROBENIUS: Zítra křtíme!

    Book Launch - Dreams from Beyond / 21st C. Czech science fiction
    https://m.facebook.com/events/247732602417235

    V sobotu letím do Lotyšska a týden nato na Azory. Zpět budu až počátkem října, Míla Linc už to zjistil, když mě zval na CONiáš.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: Julie odletěla ve středu na Filipíny a vrátí se asi za tři týdny...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A jinak díky za tuhle diskuzi! V druhé kapitole je scéna, jak se Aohrlermegerl vzpomíná, jak se ocitl v hotelovém pokoji s Gilesem a zfetoval ho rawe, ale pořád to nemělo žádnou pointu, protože jsem nevěděla, čím to vhodně uzavřít. No tak teď už vím!!! :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BOB_GALLOWS: To je boží!!! :D
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    Hlavně by se měla vdát Fiona. Pinky je počítám mladší (a čeká už dítě, takže při návštevách u příbuzných už do ní nemůžou rejt), Paüsüe ještě víc.

    42 sice nejsou žádná léta - pořád mladá holka!! zvlášť v rozvinuté budoucnosti - no ale přeci jen bych jí to přál. Už jenom ta charita co jí stojí peněz, sponzor by se hodil.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Përthün Pride na Össe :))

    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Námět na příští povídku - Aöhrlëmëgerl organizuje první Përthün Pride na Össe. Pinky testuje možnosti registrovaného partnerství s mimozemskou osobou. O právní pomoc žádá Fionu Fergussonovou, která vzápětí začíná bojovat za práva LGBT komunity. Aš~šádovi krachuje psychotronická živnost, a v nejvyšším patře Carmodia Building zakládá gay bar. Lucas Hildebradt se nakládá do hub a na několik následujících staletí upadá do kómatu. Doufá, že až se probere, lidi se budou zase normálně zabíjet a mučit, místo aby dělali takové kraviny.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Pinky by si s Pausue mohly nejlépe vzájemně zakroutit krkem. Nebo by aspoň Pausue mohla zakroutit krkem Pinky.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    ... A tak když už už takhle, pojďme to rozjet, stejně napětí mezi rasami spěje buď k politické hyperkoretnostni á la love parade a nebo anihilaci všehomíra jak ho známe :)

    Takže Pinky s Pausue, homolord Aš~šád to nakonec přecijen dá dohromady s Lucasem (Sofie bude přicmrndávat dle potřeby) a Aohrlemegrl halt bohužel zůstane ve vztahu zatíženým značným domácím násilím s tim broukem, pro dobro, klid a mír všech zúčastněných... :)
    VICKE
    VICKE --- ---
    Ale ne, jen mě tak napadlo, že vejce k vejci, trdlo k trdlu… a coby nejpraštěnější charaktery z celé série mi připadají Halessy a Pinky. Ergo…
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SARGO: nn, provdat Pinky za Pausue jsem nechtěla, jenom jsem di říkala že proti sňatku Hallesyho s Pinky by mohla Pausue poněkd protestovat. A jestli jsem si nečeho nevšimla, a Pausue nějak neumřela "mimo hlavní příběh".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam