• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: ještě mi k téhle škrtlé scéně mimoděk napadlo: je strašně generačně podmíněná. To s těmi rozkutálenými konzervami by pochopila jen generace, která zažila pašování bot z Východního Německa (což si myslím, že fakt už je dnes málokdo a brzy zcela vyhyneme). Prostě jsou obrazy, kterými mladou konzumní generaci naprosto mineš...

    (a to je tvoje chyba, řešíme blbosti, protože pořád není šestka a kdo to má vydržet, pořád... to je absťák jak u Lucase když mu chybělo ökre)
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    KAVEN: tuto variantu znám, oškrábat to a znovu to přestěrkovat. Nemohu říct, že by se mi do toho chtělo a už vůbec nepředpokládám že bych uhnala souseda který to dělal, už víc jak rok čekám kdy mi udělá zámkovku. Varianta pro kreativce nepomůže, to bych musela opuntíkovat celý dům.....
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    LASHANA: Jak odstranil lazuru ze zateplené fasády? Leda nožem. Když to vezmeš i s perlinkou a kusem polystyrenu, tak to půjde ...

    Ještě mám variantu pro kreativce - hnědou skvrnu domalovat do nějakého obrázku, a tvářit se že to je naschvál.
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    BRAMBOREENA: ne žádný projev nevídaných schopností se neukázal, snad jen, že i když jsem slítla do růží, tak jsem nebyla nijak výrazně poškrábaná a růže to rozdýchají, vystříkl kyblíček barvy, na to se přilepila hlína a opadané květy - hodinu jsem to ze sebe (z vlasů, obličeje a rukou) škrábala ve vaně aby doktor na pohotovosti nevykřikl hrůzou co tam dorazilo za strašidlo, jen ta fasáda, ta to odnesla, aneb čím odstranit lazuru impranal ze zateplené fasády? Pochopitelně hnědý teak na smetanové pěkně vyniká. Na pohotovosti jsme byli 3 pacienti s kotníkem, doktor z toho měl švandu, který z nás bude "lepší", asi vyhrál sportovec (ten měl zafixovanou celou nohu) já mám jen ortézu (vazy) i když mi vyhrožoval zlomeninou...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LASHANA: ajaj, levitace nefungovala? :( ani léčitelství? :(

    Ještě je další startovací okno o čtrnáct dní později
    https://www.facebook.com/humbookcz/ (je tam i děsivé video s Myceliem)
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    BRAMBOREENA: bohužel, nové pončo mi sice visí ve skříni, ale 10. září jsem na žebříku natírala podbití a seznámila se s projevem gravitace, takže tu teď poskakuju jako Joffrey de Peyrac....

    SARGO: taky bych brala na sukni...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    SARGO: Takovéhle věci se k nám dostanou jedině přes Össe, Gerdánci s tím nesmí sami obchodovat ...
    SARGO
    SARGO --- ---
    Nevíte někdo, kde se dá sehnat pár metrů gerdánského hedvábí? 8-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak v sobotu nahodit pončo a šup šup na Coniáš :)

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VANEK: Fiona, neasi...
    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK: Üüüüüüüüü, can't be unseen!!! (Jé, spoilery fungují i na fotky? Super!)

    Čtěte ZDE: Případ jako malý zázrak: Houba na lavici obžalovaných. Rozhněvaní muži i ženy. Do boje s nezastavitelnou silou. Choroba vyléčena krocaním ocasem. Houby, které vítězí i nad rakovinou. Blýsknutí na lepší časy?
    VANEK
    VANEK --- ---
    Už se nakazila i dcera překladatelky Stopařova průvodce (ale ono není divu, v takovém prostředí; kam se hrabe Fiona):
    Jak nemít v zimě chřipku? Jezte v létě houby! Sklizeň se odehrává i v našem žaludku. K čemu je na konci prázdnin rýže s pórkem? Zásadní "zakázaná" informace a pár bylinkových receptů
    http://www.protiproud.cz/...n-ryze-s-porkem-zasadni-zakazana-informace-a-par-bylinkovych-receptu.htm
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: potěšilo! Ten film jsem viděla na kviffu a fakt mne po/bavil.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Marie Dvořáková má studentského Oscara, teprve druhého po Svěrákovi - iDNES.cz
    https://kultura.zpravy.idnes.cz/studentsky-oscar-0za-/filmvideo.aspx?c=A170914_133830_filmvideo_spm

    Hříčka Kdo je kdo v mykologii vypráví o mladém hudebníkovi, kterému se na chvíli obrátí život naruby. Po taneční zábavě se ocitne v podivném pokoji, kde plesnivé skvrny na zdech mění tvary a lákají ho, aby poznal krásu ženského těla a objevil svět erotiky.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN: Vyhovado, poslintala jsem si klávesnici!!!

    XCHAOS: Psychoaktivní řepka!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: to bysme asi nechtěli vědět, čeho by tenhle byl bůh či velekněz, že...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Dokud to není Agrofertl, pořád dobrý :D
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    SHEALA: Já mám Agronemehlo.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BOB_GALLOWS: Aöhrlëmëgerl v čele.
    Jinak jsem si Aöhrlëmëgerla překřtila, je z něj A ohlé mergl.
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    GROBENIUS: Zítra křtíme!

    Book Launch - Dreams from Beyond / 21st C. Czech science fiction
    https://m.facebook.com/events/247732602417235

    V sobotu letím do Lotyšska a týden nato na Azory. Zpět budu až počátkem října, Míla Linc už to zjistil, když mě zval na CONiáš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam