• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Přeji celému místnímu osazenstvu krásné myceliální Vánoce, a hodně hub pod stromečkem !
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    I ty optimisto!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    vyjde 31.3.2018? chjo, to jsem teda doufal dřív po vánocích. to bude dlouhá zima...
    VICKE
    VICKE --- ---
    Hmm… Lišky na vinici (s.119), první ministr hrabě Maurepas: "Dejte si pozor, můj drahý, mohl byste v mých memoárech špatně dopadnout!"
    (Mimochodem, skutečný hrabě opravdu nějaké memoáry napsal.)
    TTYGR
    TTYGR --- ---
    BRAMBOREENA: tomu říkám výhrůžka...
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    BRAMBOREENA: chciiiii taky! :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Teď jsem zahlédla placku, kterou chci já :D

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN:pošta
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    GENTIANA: No, já bych to viděl tak, že zatím jde o to, aby standardní fanoušek vůbec věděl, že nějaké myceliální placky jsou, a dokázal si k tomu něco vygooglovat. Velký byznys bych z toho nedělal, spíš to vidím tak že když už placky jsou, tak ať se to mezi lidi dostane. Zpočátku by asi stačilo udělat extrémně primitivní jednostránkový eshop na myceliálním webu. Jde spíš o to jak zorganizovat prodej, když výroba je u Bramboreeny a přitom ji s tím nechceme zatěžovat.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN: Otázka je, jak půjde zorganizovat paní domácí - jestli jde o to, že se rozešle pár placek za poštovné, tak to je neproblém, ale rozjet nějakej e-shop s merchandisingem, to už chce jiný postup.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    GENTIANA: Tož jestli jo, tak organizuj!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN: Já se nabízela, že budu organizýrovat, ale nikdo to nereflektoval.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: Jedině u Bramboreeny. Jenže Bramboreena radši píše poslední díl než posílá poštou, a fanouškovský support selhal na nedostatku manažerů.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Kde objednám Nechť přijde tma? :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: já objednávám Nechť přijde tma :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tyhlety mentální souboje gleewarinů v posledních Star Wars... :-)
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    BRAMBOREENA: no ale vždyť už ho máš, stačí vykrajovat kolečka nebo oválky, případně si udělat ten bramboroid a perníčky razítkovat a vykrajovat najednou. Mám takto několik silikonových razítek na perníčky/sušenky a nemohu si to vynachválit. Patlání polevou se nekoná, jen se horké potřou vajíčkem, aby se leskly....
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Z 3D tiskárny mám razítko na fimo s motivem Akkutlixe... ale je fakt, že vykrajovátko na perníčky by se šiklo! :)

    EULE
    EULE --- ---
    JANADVORACKOVA: Asi by byla lepsi nejaka fialova marmeladka :)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    ZUZKAOU: Už jsem ze všech těch teorií o tom, co je škodlivé a co ještě ne, úplně zblblá :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam