• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    stve me jak mi 2 nejoblibenejsi autori tak zdrzuji :P. tobe si postezuji, china mieville mi zatim neodepsal :))))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: No jo, to jsem v nějakém pominutí smyslů přislíbila a úplně na to zapomněla... naštěstí to Františka na té pragoffestí besedě zmínila, tak se tam snad nějak dohrabu za týden.

    Jinak... hranice 600 normostran včera pokořena. Budu to muset nějak... proškrtat.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    VANEK: Reportáž z příštího týdne ... dobré, to se jen tak někomu nepodaří
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: no hele, ale já mizím v červnu na 3 měsíce na závod solárních kol z Francie do Číny (už se učím prvních 17 znaků zjednodušeného Össeinu, ted pardon, čínštiny), takže jestli budu muset odjet, aniž bych si to přečetl, tak mě máš na svědomí! (a možná cestou umřu!)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Z minulého týdne (reportáž od ID Julianne) http://www.casopisxb1.cz/aktuality/knizni-besedy-pragoffestu/
    TTYGR
    TTYGR --- ---
    UNREALONE:
    STARE_CASY:
    A všichni by byli spokojeni...
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    UNREALONE: spíš Mycelium 365 ;)
    Vilma by měla trvalý příjem z předplatného a nemusela by nijak spěchat s vylepšením. ;)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    STARE_CASY: Mycelium DLC? :-)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Prosím, nešlo by to vydat v kroužkovém bloku a pak případně na webu zveřejňovat aktuální pořadí a za pravidelné předplatné posílat nové stránky, kterými si čtenáři spojí a doplní příběh?
    EULE
    EULE --- ---
    MOUNTBATTEN: No to snad ne, tak pozde! Jdes na to smlouvani ze spatne strany :).
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRAMBOREENA: aspoň březen 2019? Nebo dřív?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HARALD: Díky, jo! Ale až v další vlně - já to teď zas celé přeházím a napojím tam jiné scény a tak, načež chuděrky betačtenářky nebudou vědět, jestli ten který kousek nacházejí na jiném místě, protože je v rukopisu omylem dvakrát, nebo protože jsem ho jenom přestěhovala; a v tu chvíli s tím budu muset otravovat další nebohé oběti, které zatím nakažené nebyly a neznají předchozí verze :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    BRAMBOREENA: Nepotřebuješ ještě jednoho beta čtenáře? Rád pomohu. 3:-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: No vida! Děkujem za update.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BOB_GALLOWS: Máte teda zajímavej sklep! :D

    Náhodou, betačtenářky mi teď přečetly a schválily prvních dvanáct kapitol, ať už to probůh NEMAŽU a NEPŘEPISUJU, tak teď rychle propojuju oslími můstky další kus, ať jim ho můžu poslat... čili odevzdané to sice není (a v březnu to fakt nevyjde), ale aspoň to k něčemu spěje.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Asi uz mi z toho cekani hrabe. Slychavam stareho pana. "Co to je za klikyháky ty spratku, tomuhle říkáš Lodní Össein, a to máš před sebou předlohu? Postav na další gömeršaül, 5x smazat a překreslit a pak hybaj na týden do skříně!"

    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    LADY_MYSKA: Já se zbytečně předem netěším, nejsem pak zklamaná a tolik nedočkavá. Ale já jsem vytrénovaná Martinem :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    NEVADA_: No a, ja se tesim, ze se muzu tesit
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    LADY_MYSKA: Takových termínů jsem už u prodejců viděla...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam