• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nemůžu najít 4 díl, dá se v nejhorším koupit?
    RIP
    RIP --- ---
    ELHO_CID: Jak se říkává malým dětem: Jen si zařvi, to sílí plíce :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ELHO_CID: Durdi se, nebo kup 700 výtisků. Dáme ti slevu.:)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RICARDERON: Mě tvoje objektivní důvody nezajímají. Jsem zákazník a moje bohem dané právo je durdit se.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ELHO_CID: Jo tenhle Martinův pokus... Mno, 586 prodaných u prvního dílu. 302 u druhého. A to po mnoha letech. Ovšem hovoříš o sériích. Já vím o téhle jedné a o Nowikové. Tu ale hádám nečteš.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RICARDERON: Měl jsem na mysli konkrétně dobrodružství Chathrandu. Ty první dva díly vypadaly zajímavě, ale třetího už se v češtině asi nedočkáme.
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: jo tak! to ovsem neni PRISTI ctvrtek, to je tenhle ctvrtek:)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Zítra z Brna.
    No kdyby chtěl někdo z Brňáků na kafe, tak mezi devátou a dvanáctou budu bloumat kolem Svoboďáku. Zpátky jedu vlakem, aby se mi moc nenatřásal burčák, který tam doufám během té doby opatřím. :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: Bude to tedy 6.9? Primy prenos z Prahy nebo z Ostravy?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ELHO_CID: Jenže mi v takových případech doporučujeme, aby si nespokojený čtenář napsal přímo autorovi, aby mu ten poslední díl konečně dopsal. S Vilmou je to vlastně ještě v pohodě, ale chudák Jana Rečková už nikdy nepřeloží posledního Rothfusse.:(
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    A nyní o něčem úplně jiném: zplesnivěla mi marmeláda, takže jsem kyblíčky od jogurtu, do kterých jsem cpala povidla, vyplachovala rumem a povidla zalévala týmž alkoholem a přistihla jsem, se, že si u toho spokojeně vrčím Mycelium v povidlech nechceme.
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Inu, zahálka, matka všech neřestí. Když se čtenáři nechávají tak dlouho čekat, berou je pak takhle otřesné roupy :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Já myslím že na to, že si tam Ašád s Lucasem vbíhají do náručí, tu ani nikdo žádné narážky vlastně nedělá...? O:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Rorschachovy skvrny na ně! Nikdo si tady nezaslouží nic jiného než osově symetrický vylitý inkoust, sprosté obrázky už si v tom najdou sami. :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    ALRIKA: Zrovna tu sem jdu napsat. DVĚ postavy? Rebelie. :-D
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Bude tam modrý kocour Mikeš, vlevo zlatovlasý kozel Bobeš a nad nimi brouk Pytlík, holoto!:) Že já sem vůbec něco dávám.... následovat bude Akkutlix, ten vás dá do latě!
    ALRIKA
    ALRIKA --- ---
    Takže tenhle díl jako jediný nebude mít žádnou postavu uprostřed? Jako že když šestka nabořila jednotu posvátné pětice, obálka může být rebel taky? :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    zjevně jen náčrtek působí opojnou silou hub:-)
    RIP
    RIP --- ---
    VANEK: Cože? Té vlevo neleze po hlavě žlutý slimák?!!!

    (Šmarjá, už toho nechme; je to pěkný návrh, CORNHOLIO, a my ti věříme, že ho vypipláš k obvyklé kráse.)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Já tady jasně vidím nějakého vodního ptáka na jedné noze. Možná plameňáka. Nyní je jasné, že vrcholná scéna posledního dílu se bude odehrávat mezi Mikešem a Nácíčkem v zoo.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam