• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    XCHAOS: Já myslím, že jakmile Vilma šestku odevzdá, bude ten den slavit celý zbytek života jako druhé narozeniny.
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Hele, nekecej, že tvůj dvacet let starý povrch rozpraskal; tuhle jsem tě viděl a vypadáš tak ve formě, že bys mohla lovit tygry holýma rukama :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Chmurný podzimní čas, dny se zkracují, po letní neúrodě se blíží krutá zima, a ty přijdeš s tímhle? Vezmeš si na triko následný prudký nárůst depresivních stavů mezi obyvatelstvem České Republiky?

    GENTIANA: Já mám svědomí čisté, v sobotu budu zabíjet kůzlátka ;-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Zase tady zabíjíte koťátka?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BRAMBOREENA: Neeeee
    2019?? To cislo neznam!:))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    O průběhu prací na Myceliu 6 dneska zrovna píšou v novinách.
    Nekonečně dlouhá oprava páteřní dálnice pořád trvá.
    Domluvila jsem si úplně poslední ze všech úplně posledních termínů odevzdání rukopisu úplně posledníího kusu na 31. 3. 2019. Ricarderon se tvářil jako praskající asfalt, čelící náporu sta tisíc vozidel denně.
    Jinak ten článek to přesně vystihuje. Stav rukopisu je tam popsán do nejmenších detailů. Ale bude to dřív než D1, fakt.
    Zastřelte mě pak.

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VANEK: jj, já jsem na Queen's Birthday jednou uspořádal party. (časově se to dost překrývá i s nejdůležitější buddhistickým lunárním svátkem, pokud vím ;-) Ale já myslím, že tentokrát ta knížka prostě už vyjde.
    VANEK
    VANEK --- ---
    XCHAOS: Hele, a víš jak britská královna má extra oficiální narozeniny na jaře, když je hezky?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    30.11.2018 by znamenalo, že si to koupím k narozeninám, co mám cca týden poté :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    LADY_MYSKA: Vilma je na houbách.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Takove ticho tady, to je klid pred bouri?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    to uz by chtelo udelat screeny slibu na Kosmasu, jak se to ob mesic dycky posune na dobu 2 mesice dopredu :))))
    EULE
    EULE --- ---
    ZOIDBERG: tam uz toho psali...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROMI: Na Kosmasu píšou že 30.11.2018.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    ROMI: Zbystři, až tu bude šest set příspěvků za den :).
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ROMI: No zatím nic nového. Obálka je hotová, Vilma píše, ale zatím není žádné oficiální vyjádření jako že to je hotové.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BALAENA: uzitecna odpoved, takze je to zakazany se ptat kdy to vyjde, mam zkoumat 600 prispevku abych se neco dozvedel? ;)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ROMI: chudinka koťátko
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak jdu zas po dlouhy dobe kolem a je nejake info o vydani posledniho dilu?
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    KAVEN: Také už smíchy nemůžu, díky za zvednutí nálady:
    "Když spatřila nechutnou krutost v jeho tmavých očích, projel jí záblesk pocitu nebezpečí. O chvíli později upadla do studně."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam