• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    E2E4: Já nevím, nakladatel nejsem, ale myslím že mají zájem na tom aby se to zakončilo. Pokud si pamatuju tak už s tím rozšířením o šestý díl to nebylo úplně jednoduché. No a my máme na zakončení zájem taky. Až bude celé Mycelium zakončené, tak teprve bude mít smysl řešit překlady do dalších jazyků, což je žádoucí.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KAVEN: proc by to nevydali? finančně to snad je úspěšné, tak z dalšího dílu budou další peníze ne?
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    (Škrtat důsledně a vyškrtané věci pak vydat stylem povídek, pravím vám.)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    YENNEFER: To už by jí nevydali. Škrtat se musí, aby zůstal rozumný rozsah a konečné dílo bylo smysluplně ucelené. Vyškrtané věci je ale potřeba schovávat, po roce či dvou si je přečíst, a třeba z nich udělat něco nového. Howgh, domluvil jsem.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    HARALD: budu se opakovat, ale neškrtat, udělat další knihu .-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    NEVADA_: Dopsala to už dávno. Teď řeší tu těžší část. Škrtá.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Jé, tolik nových. Na chvíli jsem zadoufala, že se Bramboreena kousla a během svátků to dopsala!
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    IDLE: Jo, nedávno jsem na to narazila v drogerii. Nastal takový ten WTF moment, kdy držím lahvičku, čtu - je to jasně houbová záležitost. A nechápu, jak to mohlo z Mycelia prosáknout až k nám do DMka. Stojím v té uličce a furt na to zírám.
    A pak si to přečtu ještě jednou -:))).
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    IDLE: Nekaž to. Samozřejmě je to transmyceliální gel se špetkou Ökre ;)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    HARALD: Tak pro jistotu bych ty černé brýle doma v obýváku a v ložnici nosil. Nikdy nevíš.

    Ale nemusí to být tak zlé, může taky na oči používat preventivně sühëhl jako gerdánská tajná služba. Nebývá tvá žena často mimo domov? Nemá v šuplíku futuristicky vyhlížející přístroje? Nenavštěvuje občas luxusní krejčovský salón, kde se zdržuje podezřele dlouho, aniž by ji kdokoli viděl ve veřejné části obchodu?

    IDLE
    IDLE --- ---
    HARALD: A není to micelární?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HARALD: pouze, pokud něco skrýváš :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zjistil jsem, že žena používá myceliální odličovací gel pro citlivé oči. Doufám, že až se jí příště láskyplně zahledím do očí, tak nebudu nepříjemně překvapen! 8-)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    A jéje. Jakmile se nekde objevi kult okolo hub, a ze se jich vyrojilo, beha mi mraz po zadech...

    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Ho-ho-ho... Another incarnation of Mighty Akkütlix!

    KAVEN
    KAVEN --- ---
    MEANKITTY11: Radši jsem si to přečetl několikrát, jestli se tam náhodou nepíše "Blahopřeju tobě, dobytku!" :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Hospodáři štědrovku, kravám po výslužce! :)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    KAVEN: Blahopřeju tobě i pěknému dobytku!
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Já jsem tady úplně zapomněl poblahopřát! Tak přeju veselé Vánoce a šťastný rok 2019 veškerému osazenstvu fóra obecně, a Bramboreeně zvláště. A těším se na její případné novoroční předsevzetí ve vztahu k literární tvorbě ;-) A tady máte jednu vánoční fotku z Chvalče.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam