• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAVEN: dělal jsem si samozřejmě jen legraci z toho, jak obvykle končí úspěšné space opery :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    XCHAOS: Taky bych byl rád kdyby svět mycelia šestým dílem neskončil. Ale představoval bych si jen menší jednotlivé romány, co by spolu souvisely jen volně. Nevím jestli by se Vilma chtěla pouštět do další X-logie.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAVEN: je to šestidílná pentalogie. v literatuře normálka, i Tři mušketýři byli ve skutečnosti čtyři.

    každopádně, když se oprostíme od Hildebrandtovic ságy, tak je zde slušný potenciál pro prequel hexalogii i sequel heptalogii a mě osobně by bavilo, kdyby v rámci frenčízy vzniklo takové menší Mycelium Anthology, které by se zabývalo některými zajímavými období celé historie z úhlu pohledu jiných postav, hmm... :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    KAVEN: pět řad po pěti dílech?
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: Jo, já bych řekl pentalogii, ale všichni víme jak to s těmi počty dopadá i u knížky.

    Anče, sadbu, hajnej, řetězy! :-D tak to mě dostalo. To už si chystáš scénář na tu televizní minisérii?

    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    KAVEN: Trilogii?

    Na oltář s ním! Anče, sadbu, hajnej, řetězy!
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    UNREALONE: a pak filmovou trilogii
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    KAVEN: a pak televizní minisérii
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    E2E4: Já nevím, nakladatel nejsem, ale myslím že mají zájem na tom aby se to zakončilo. Pokud si pamatuju tak už s tím rozšířením o šestý díl to nebylo úplně jednoduché. No a my máme na zakončení zájem taky. Až bude celé Mycelium zakončené, tak teprve bude mít smysl řešit překlady do dalších jazyků, což je žádoucí.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KAVEN: proc by to nevydali? finančně to snad je úspěšné, tak z dalšího dílu budou další peníze ne?
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    (Škrtat důsledně a vyškrtané věci pak vydat stylem povídek, pravím vám.)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    YENNEFER: To už by jí nevydali. Škrtat se musí, aby zůstal rozumný rozsah a konečné dílo bylo smysluplně ucelené. Vyškrtané věci je ale potřeba schovávat, po roce či dvou si je přečíst, a třeba z nich udělat něco nového. Howgh, domluvil jsem.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    HARALD: budu se opakovat, ale neškrtat, udělat další knihu .-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    NEVADA_: Dopsala to už dávno. Teď řeší tu těžší část. Škrtá.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Jé, tolik nových. Na chvíli jsem zadoufala, že se Bramboreena kousla a během svátků to dopsala!
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    IDLE: Jo, nedávno jsem na to narazila v drogerii. Nastal takový ten WTF moment, kdy držím lahvičku, čtu - je to jasně houbová záležitost. A nechápu, jak to mohlo z Mycelia prosáknout až k nám do DMka. Stojím v té uličce a furt na to zírám.
    A pak si to přečtu ještě jednou -:))).
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    IDLE: Nekaž to. Samozřejmě je to transmyceliální gel se špetkou Ökre ;)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    HARALD: Tak pro jistotu bych ty černé brýle doma v obýváku a v ložnici nosil. Nikdy nevíš.

    Ale nemusí to být tak zlé, může taky na oči používat preventivně sühëhl jako gerdánská tajná služba. Nebývá tvá žena často mimo domov? Nemá v šuplíku futuristicky vyhlížející přístroje? Nenavštěvuje občas luxusní krejčovský salón, kde se zdržuje podezřele dlouho, aniž by ji kdokoli viděl ve veřejné části obchodu?

    IDLE
    IDLE --- ---
    HARALD: A není to micelární?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HARALD: pouze, pokud něco skrýváš :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam