• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    KASUMI: Máma se před nějakou dobou dotazovala přímo u zdroje a prý čekají s pětkou na šestku, aby mohli točit oba díly dohromady, asi je to výhodnější.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    KAVEN: spíš sem už radši nechodí .-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    NEVADA_: Já tipuju, že hned další den - 1.dubna - sem Vilma napíše že to doopravdy dokončila a odevzdala nakladateli.

    ... akorát vzhledem k tomu datu to může být informace poněkud zavádějící ...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    NEVADA_: Křest šestky na Světě knihy.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Jiní ať vezmou koťátka, těch bude vždycky dost... Ale 31. 3. se kvapem blíží! Rozjedeme tipovačku, nebo rovnou sázky?
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    KASUMI: Je mi líto, koťátko musí na oltář.

    Jo... A nevíme. ^_^
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Snad kotatko neumre - co pata kniha jako audiokniha? Vime neco? Ď
    E2E4
    E2E4 --- ---
    tohle na mě teď vyskočilo na Facebooku

    Jak houby stvořily náš svět.mkv | Ulož.to
    https://uloz.to/!OkVsDY3lBq4N/jak-houby-stvorily-nas-svet-mkv?-ZiOtB-EaG5vM2MI8
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Tak jsem dočetl Na pomezí Eternaalu. Na ukrácení čekání výborná záležitost. Hezky doplňuje některé události z Mycelia. Pak jsem si dal ještě konec 5ky a zjistil jak málo jsem si to pamatoval.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KAVEN: Nemám, Vilma na Můstku nebyla
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BALAENA: Nemáš třeba fotku jak Vilma dopisuje poslední tečku za poslední kapitolou?
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    BALAENA: very sneaky
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Dnes před polednem na Můstku (sorry za kvalitu - napůl od boku a hlavně nenápadně)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GAARQ: naopak.. šel jsem na to diplomatickou oklikou, ani Össenská velvyslankyně nemůže namítat vůbec nic :-)
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    XCHAOS: to je úplná kotěcí hekatomba...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    KAVEN: Haha, tak po půl dni jsem si to po sobě přečetl a dodám korekci. "Možná i ta KOŤÁTKA by se nakonec dala využít .."
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Jestlipak víte, že dneska je evropský den obětí? (http://svatky.centrum.cz/svatky/vyznamne-dny/evropsky-den-obeti-evropsky-den-zlocinu-15/)

    Takže připravit nože, vyleštit sochy na domácím aiö, a jdeme na to. Možná i ta by se nakonec dala využít ...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    FIFI: Ále fuj, to budou mít brigádníci u baličky i roušky -:))).
    DRAGON: Dávají se hadovi.
    Nemáme hada, ale kdysi dávno tam, co jsme bydleli, tak jeden pán hada krmil... I když asi živýma, nevím. Nechtěla bych vidět ani to, když had žere myšku, natož koťátko.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DRAGON: Když se někdo zeptá, kdy bude šestka, Akkütlix zabije koťátko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam