• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    NEVADA_: Já jsem zaznamenal že o tom mluvila Bramboreena. To je docela oficiální, ne? Nenič mi iluze, upínám se k tomu celé prázdniny :-)
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    (Líbí se mi, jak se tady upínáte k září, ale přitom jsem zatím nikde nezaznamenala oficiálně, že to v září opravdu vyjde.)
    JONY
    JONY --- ---
    Hela srandičky stranou, září se sice blíží, ale jaké je oficiální vyjádření autorky k dalšímu materiálu z Mycelia universa? Já teda pevně doufám, že zářím to nekončí (a je mi šumák, jestli Argo o další knihu už nemá zájem).
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN: Mrtvý misionář, na hovno misionář :)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Uvědomujete si že to září je pořád blíž a blíž?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: To je něco jako varianty přezdívky "Kaven" :D
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    RICARDERON: Je na tom něco na způsob filtru vnímání :). Existuje to, ale většina lidí to zatím nevidí.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    RICARDERON: Neexistuje, ale mohl by!
    IDLE
    IDLE --- ---
    KAVEN: Anebo udělá, ale jen jednou.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Aaaa, pardon Alex Grey, ne Gray. Pokud vím tak obě varianty jsou v angličtině přípustné, no ale komolit jména bych neměl. Jak známo, to je něco, co zdejší komunita NIKDY NEDĚLÁ.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Bohužel pochybuju že by Alex Gray s takovým přístupem ke světu vystudoval postgraduál na katedře össeistiky. V 21 letech zvažoval sebevraždu ... jako student össeistiky by nic nezvažoval a rovnou to udělal. Při modlení se k Akkütlixovi na nic lepšího nemůže přijít.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RICARDERON: Ty se starej o šestý díl. Sedmý, osmý, nedokončené příběhy a knihu ztracených pověstí prostě už vydá někdo jiný.
    SARGO
    SARGO --- ---
    RICARDERON: :-D :-D Eeee... 6B? :-D
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Já bych rád podoknul, že nic jako sedmý díl neexistuje.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Zajímavá tvář, Mr. Grey. Ten tvůj Alexandr bude mít na cestu hodně naloženo :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (... a pak člověk nemá věřit na nějakou tu protonaci, že jo...)

    V sedmém dílu se mihne vyobcovaný kněz Alexander aka ewaëni a bylo zapotřebí dát mu příjmení. Neodbytně se mi vtíralo, že se potřebuje jmenovat "Grey". Tak jsem to napsala do gůglu (což u všech pozemských jmen dělám, abych se netrefila do nějaké reálné osoby... tedy kromě Lucase, kde jsem to jméno znala a ukradla). Výsledek je brutální. Kolemjdoucí mystici to možná ocení. Asi by bylo správné ewaëniho přejmenovat... ale ne, prostě mu to nechám!

    Zde opravdický Alex Grey: https://www.mushroom-magazine.com/the-mystic-shades-of-alex-grey/
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    vždy, když si projíždím uložené z tumblr, zarazím se u fotokresby Peta Turnera ze 70. let "Zeus In Orbit", co vyšla na začátku 80.... já v tom vidím tedy hmyz :)

    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    BRAMBOREENA: Zahřálo u srdíčka. ❤ depresivní atmosféra zmaru, zkázy a totální beznaděje...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: ty kráso, takový BDSM tam! A psychotronika. To je boží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam