• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: snažím se usilovně nevnímat větu "Vilma Kadlečková, která povídku psala namísto Mycelia".
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    RIP: Jenomže u toho to neskončí. Prosedíš u knihy celou noc. Neodoláš, a olízneš ji. Nejistě se zasměješ - nebudeš chápat co tě na tom láká. Zkusíš žvýkat okraj vazby. Lehce. A pak víc. Hodiny a hodiny, ale nebude to stačit. Ústa už nevnímají chuť, a tak si rozkousneš jazyk. Bojíš se bolesti, ale pokušení je větší ...

    ... a nakonec se ti už nikdo na netlog nedovolá, tvou společnost začne řídit nějaká manažerka, a ve chvíli krize to bude mít pro lidstvo nedozírné následky.
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Právě jsem si přivezl výtisk a očichávám ho.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    LADY_MYSKA: Čas na e-knihy?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KAVEN: nj, ale uz ted posta spise nedorucuje, nez opak a i zasilkovna zacina mit pomerne problem. Desim se toho, co bude za mesic
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    JOHNIEZ:
    LIQUID_SOUND: No a vybrané scény si můžete taky zrekapitulovat v animovaném formátu: https://www.youtube.com/watch?v=66mvDDhBpS4&list=PLU4ceF_i7taInwzL5WjQChMWntQTUQXhc . No dobře, jenom dvě, ale na další se pracuje. Bude za pouhých pár měsíců ...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    XCHAOS: Tak eshopy jsou jedna z těch věcí co pořád ještě funguje, a zákaz vycházení je ideální na to, abys ležel v posteli s nosem zabořeným v knize. Já to vidím jedině pozitivně :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VANEK: ach jo...
    VANEK
    VANEK --- ---
    XCHAOS: I na virtuální pulty ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HARALD: takže to půjde na pulty přesně až potom, co vyhlásej zákaz vycházení :-(
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    RIP: protože děláš PR Hvězdovládcům.
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAVEN: Přidal jsem tě do záhlaví, ale bojím se, že to stejně nepomůže.
    HARALD
    HARALD --- ---
    JOHNIEZ: Na přečtení prvních pěti dílů je dost času dva týdny, než půjde na pulty šestka. Začít teď, musel bych to pak číst ještě jednou, abych neměl pocit, že mi unikají nějaké souvislosti.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    KAVEN: Ok, takže to ještě nevyšlo. To jsem chtěl vědět. Dík.
    JOHNIEZ
    JOHNIEZ --- ---
    LIQUID_SOUND: Mezitím si můžeš udělat "v minulých dílech jste četli" - a dát si to pro připomenutí znova :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    LIQUID_SOUND: Situace je trochu složitá, protože Vilmě se dokončování lehce vymklo z rukou a je z toho ještě jedna další (sedmá) kniha, která ještě není úplně dopsaná. Nakladatel nicméně chce vydat už všechno najednou. Nevím jestli to pojmou jako šestý a sedmý díl, a nebo jako šestý díl ve dvou svazcích, ale fakticky s vydáním šestky se čeká až bude dokončeno všechno.

    Vilma s poslední knihou významně hnula během jarního koronavirového lockdownu, ten ale bohužel skončil moc brzo. Naštěstí nám Astuaner dopřál druhou vlnu, takže nepochybuji o tom, že si brzy budeme moci číst Mycelium kompletní.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Sorry, Mycelium jsem hodil kdysi k ledu s pátym dílem a teď je docela čas na čtení... Šestej díl už vyšel nebo ne? Google moc nepomohl. Prej odevzdáno, ale v žádnym eshopu jsem to nenašel.
    RIP
    RIP --- ---
    RIP: (A není hvězdnatec, leč květnatec; proč mu tak furt pořád říkám, to už je po několikáté...)
    RIP
    RIP --- ---
    GAARQ: Jj, možná spíš satan. Archera jsme už jednou našli i v Klánovickém lese, se změnou klimatu se nezadržitelně šíří, jak se zdá. A mimochodem, až ex post jsem si všiml, že jména hub jsou na kalendáři napsaná, ale tak malilince, že v tomhle rozlišení to většinou neumím přečíst :-)
    Asi konec offtopiku, nějak jsme odbočili moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam