• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Má to hodně rytmické, takové akční. Hodilo by se to k bojovým scénám s Aš~šádem nebo Kamëlë, ale chybí mi tam pocit takového toho vesmírného tajemna. Ono to kolem něj krouží, ale ta rytmičnost a akčnost to vždycky nějak rozbije. Do Mycelia bych potřeboval víc mimozemské cizoty, víc náboženské mystiky, a míň akce á la Matrix.

    A kdybych točil film, tak bych ještě chtěl pár výrazných silných melodií, co se člověku zaryjí do hlavy. Něco jako imperiální pochod ze Star Wars, nebo hobití téma z Pána prstenů. Tohle by bylo dobré jako pozaďová hudba k akčním scénám, ale samo o sobě to velkou sílu nemá.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A mezitím z Facebooku mi píše tahle slečna, Bára Pešková, no a pěkné :)


    Zdravím 🙂 Ani nevím, jestli čtete zprávy na FB, ale řekla jsem si, že zkusím napsat. Ráda tvořím hudbu a svět Mycelia mě inspiroval k tomu, abych napsala několik skladeb, jsou to stopy 1, 2 a 4 na odkazu níže.
    Nemůžu se dočkat na pokračování, Mycelium je v současnosti jedna z mých nejoblíbenějších knižních sérií a jsem napnutá jako kšandy, jak to všechno dopadne 🙂
    Přeju krásný den!
    Retrograde Motion | Bara P.
    https://barap.bandcamp.com/album/retrograde-motion
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Já jsem velkým zastáncem Pinky, nešahejte mi na Pinky! :-) Vývoj tam má jak stehno, takový nemá ani Kamëlë.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HARALD: Je to pozer. Trochu utrpeni mu preju 😂
    JONY
    JONY --- ---
    HARALD: mne na Pinky štve, že u ní moc není nějaký vývoj (no dobrá trochu ano, ale opravdu jen trochu)
    HARALD
    HARALD --- ---
    A to vás neštve spíš Lucas? U Pinky si na začátku říkal, že je blbá, co si od něj nechá líbit. Ale štval mě Lucas, jak byl vůči ní sobeck. Co se Pinky posbírala, tak je super.
    VANEK
    VANEK --- ---
    ARGANNAH: Prequel! Prequel! Série jejích dobrodružství jako Lunaparkd Luna!
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    A pak ta stará össenská fixlvědma, jejíž jméno jsem zapomněla, ta byla taky boží. Škoda že nedostala víc prostoru.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    GAARQ: Kamëlë je náhodou boží!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    To je legrační s těmi ženskými postavami - když je zakřiknutá a přehnaně hodná, tak je to blbě, a když má ctižádostivost a vlastní ambice, tak taky. Vám se teda člověk nezavděčí :) Ale zas ta radost, když je na koho nadávat! :D

    ARGANNAH: :D No jo, neumím počítat :) Já to nemyslela ve zlým, spíš mi to připadá legrační. A jsem zvědavá, co na to pak řekneš, jak se jim tam blíží ta Hvězdovláda, je to tam samá chiliastická sekta a podivná znamení :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    GAARQ: jasne, ja si to prohodil. sofie je sestra, ze? fiona je ta mura.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    ARGANNAH: nechci být na paní domácí ošklivý, ale ženské postavy obecně jsou v myceliu příšerné, nechť mě sežere akkütlix s tatarkou a bez chleba.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ARGANNAH: Zajimavy, ale Fiona me bavi, ta me nesere :)))
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Ve výčtu nejpříšernějších ženských celé ságy ovšem citelně schází Fiona
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    PIPIN: presne. pinky je naivni, ale sofie k te naivite ma jeste ty sve pochybne cile a ambice. to je regulerni čůza.
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    NEVADA_: Pinky je v pohodě, Sofie je podle mě mnohem horší..
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Píšu "poslední dva roky" - a ten status je z roku 2019!!!!! Pak jsem se držela jak klíště. :))

    Ale to je už jedno, mám fakt obrovskou radost, že to je, a hrozně se na to těším :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A jinak jsou tu jisté plány na to, že první díly (dnes už vyprodané) by vyšly spíš jako "druhé vydání" než jako prostý dotisk, aby bylo možné opravit tam různé chyby, takže pokud se to teď někdo chystáte sjíždět od začátku, hlášení chyb je vítáno, teď je přesně ideální chvíle a příležitost tam něco změnit. Ovšem k tak zásadním věcem, jako je uškrcení a úplné vyškrtnutí Pinkertiny, holt dojít nemůže, to by se to celé rozpadlo.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ARGANNAH: Ale kdepak, neudržela ses, já si to pamatuju :D ARGANNAH. Ale tohle je nejlepší motivace, od té chvíle jsem začala psát rychle jako kříženec fretky a namydleného blesku! :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NEVADA_: Naprosto ti rozumim. Jsem potreti u padajici rychlodrahy a mam sto chuti ji uz potreti nabancit😂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam