• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    S dřevomorkou mě strašila i moje prababička. Ale jdu semka s dotazem, jak vlastně funguje plazma na plazmové lyžování? Mě nevadí, že to tam není vysvětlený. Naopak su ráda. Prostě, proč vysvětlovat něco co je pro nás asi jako jak funguje princip spalovacího motoru - nepotřebuju k tomu technobabble jak ve star treku. Jenom by mě zajímalo nějaký, no pozadí :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PECA: my jsme měli myceliální mandalu v mém dětství na chatě, když nám ji žrala dřevomorka. Takže u mě se to dotýká velmi konkrétních hrůzných zážitku z dětství... bylo to tehdy velké trauma a ta houba mi přišla tak nezastavitelná že by mi vůbec nepřekvapilo, kdyby měla nějaké psychotronické schopnosti...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ZUZKAOU: tak takhle vypadá qrilla, aha... v podstatě něco jako grillovaný hermelín :-) (navrhuji aby v Sedlčanech začali prodávat Sedlčanskou qrillu, třeba by byli překvaní, jak to jde na odbyt :-)
    PECA
    PECA --- ---
    ZUZKAOU, GROBENIUS: Kvalitní myceliální plastiky, řekl bych. Ta "hmyzí" je hezčejší ;)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    Září se blíží, chtělo by to prohlédnout školní brašnu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Houby žerou pavoučka

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAVEN: no, takhle jsem si teda Össenské chrámy úplně nepředstavoval... ale dává to smysl :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    SHEALA: Typická mimozemská gotika :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Mezitím se církev Akkutlixova usadila v Japonsku

    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Tak třeba by mohl Hřib dostat nějakou apartní myceliální mandalu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    No hlavně nespojujte Mycelium s politikou. To by dopadlo špatně.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHEALA: můžu se ho zeptat, jestli to četl. ostatně. měl tehdy předvolební slogan, že v Praze existuje podhoubí připravené na jeho program, či tak něco :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Mmch nešel by na křest Mycelia pozvat Zdeněk Hřib?
    VANEK
    VANEK --- ---
    CORNHOLIO: Jo tak, pardon; mně to přišlo jako standardní éterická štíhlost, a obludu tolik v oku nemám.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    VANEK: ono jde o ten motiv na obrázku, ne aspect ratio, ale už jsem si psal s grafikem a jde o jeho omyl, přičemž je to navíc opravdu jen pracovní náhled.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: No ten obrázek v BRAMBOREENA má 1200x845 pixelů, tedy aspect ratio 1,42; na https://facebook.com/fantastikavargu/posts/1732393273619320 analogicky až na zvětšení. Dosavadní brožované Mycelium jsem si právě změřil na nějakých 146x204 mm plusmínus chyba stařičkého dětského pravítka, což vychází těsně pod 1,4.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Co stihnout Zakázané směry do Vánoc? To by se to prodávalo .............. *wink*
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Není nějaká myceliální akce taky v Brně?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    já jsem knihovnice, já doufám, že dostanu pracovní volno (aneb studijní cestu na veletrh)! :-)))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    svet knih.. muj nejoblibenejsi veletrh ever.. to bude svatek, ja si snad na patek vezmu volno.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam