• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GROBENIUS: dvojnásobný je na oba dny, to už vůbec ne. To radši někdy pozvu Vilmu na pivo nebo biftek nebo něco.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    GENTIANA: nebyl to loni dvojnásobek? Třeba postačí jen čekat, až bude vstupné rozumné :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: sorry, dvanáct stovek za vstupné na besedu s autorkou teda nedám.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě obrázečečeček, aby si případní zájemci doopravdy všimli :)
    Houby v sobotu v 11:00 a 14:00.

    RIP
    RIP --- ---
    "Slova klesají,
    strmě sestupují stránkou dolů
    prokládaná
    překrývaná;
    myceliální struktura."

    Začal jsem překládat novou knížku a takhle začíná. Je to všude, děti. Všude, všude.
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    PECA: Já ještě držím...statečně :) Ale nevím, nevím, jak dlouho to dám - taky se třesu na pevnou vazbu celé edice
    PECA
    PECA --- ---
    DZIMI: Tak jsem to nevydržel. Jako předkrm dám e-bůček.

    Hardback nechám na vánoce, narozeniny apod. :)
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    na Kosmasu je již k dispozici e-kniha

    Mycelium VI: Vrstva ticha - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/297777/mycelium-vi-vrstva-ticha/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    O víkendu se koná v Praze Comic-Con, budu tam v sobotu ve dvou pořadech (11:00 beseda několika autorů o tvorbě světů a 14:00 přímo o Myceliu).
    Program Comic-Con Prague 2021
    https://program.comiccon.cz/program-day/4/5
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    :D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Kdyby někdo neměl čas sledovat celých 4:22 minut videa, tak shrnutí toho nejdůležitějšího: Vilma je gleewarin.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    https://indd.adobe.com/view/465259b5-163a-4e4e-b0cf-44c1bace4f74?fbclid=IwAR1_NJAfAPUl1NdG1Oau5RJJSsjrq7fj9gDBZF-bnosuzWPoV6SKFh5ArPo

    V argovském časopisu je tentokrát o Myceliu (Ricarderonův článek, který tu už proběhl, a pak video z jejich žižkovského sklepa, kam mě zatáhli, že mám jakože mluvit :D )
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ESTEN: Budou ještě dvě knihy. Ale všechno už je to napsané (proto se s vydáním šestky tak dlouho čekalo - aby bylo jasné že je opravdu všechno dokončeno), a podle všeho by měly vycházet v první půlce příštího roku. Ale komplikuje to nedostatek papíru. Co se e-booku týče, před slovní přestřelkou jsem zaregistroval že by měl vyjít 2 týdny po vydání knihy, takže bych to čekal každou chvíli.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ROMI: aha. Tak v tom pripade je to asi celkem jedno :)
    MYCROFT_SK
    MYCROFT_SK --- ---
    tak uz dolsa v piatok aj do KE, zatial cca 100 stran cez vikend nebol priestor. ale da sa povedat ze si setrim
    ROMI
    ROMI --- ---
    ESTEN: ne jeste dve knihy budou :) aspon myslim
    ROMI
    ROMI --- ---
    ESTEN: tady je to zly slovo, na ktery ti malokdo odpovi :), ale dle [MOUNTBATTEN @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...] by to melo byt za par dni, ale pocitam, ze to bude trvat dele klasicky
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Hele, já vím, že už to tady asi dlouho probíráte, ale nedaří se mi dohledat odpověď a dost se bojím spoilerů, tak možná nehledám důkladně. Nezabte mě prosím za tu otázku: ví se, kdy zhruba vyjde ebook šestýho dílu? Ptám se proto, že jsem zrovna u třetího, čtu dost rychle a říkám si, jestli teda radši nezpomalit. Ať pak dlouho nečekám a mezitím nezapomenu půl kontextu.

    A je šestej díl poslední, že jo?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak mi napadlo, že vlastně nějaký recenzent by měl zdůraznit, že je to vlastně ideální žánrová bramboračka (od každého žánru něco a navrch ty houby ...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam