• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Celá ta fotka byla tohle, to jsme fakt neladily, je to u nás na zahradě... jo jo, v těch dávných dobách, než ten buxus chcíp.

    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: To jste neměly dohodnuté? Já myslel že ste schválně ladily styl s pozadím.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Já bych navrhnul plakát, kde by místo hlav byly autorské brože a hlavy autorek fantasy na jejich místě.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (a mě pobavilo, jak s Lucií obě striktně dodržujeme fantazácký dress code: "černá s amuletem")
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Epocha takhle zveřejňuje medailonky k Hlubinám města)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A mezitím o dům vedle:

    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: No tak prostě Mycelicon bez křtu a s jinými temnými rituály! (Mohli bychom si třeba hromadně pustit ten fanfic podcast ;-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Pořád nemáme obálku na IV pevnou.:(
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    BRAMBOREENA: To byla prima akce, má žena dosud nosí tam zakoupenou mycelialni brož!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MARTY63: Tak to byl nějaký houbový rok - Mycélko taktéž vyšlo v tom roce, konkrétně na konci června 2013, tak si říkám, jestli nepodniknout nějakou akci k desátému výročí, třeba křest některého vázaného dílu v Malešickém mikropivovaru (kde byl před lety křest čtyřky a byla to fajn akce, sešlo se nás fakt asi šedesát), co, RICARDERON?
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    MARTY63: Přesně tak. A ta kniha v originále vyšla 2014
    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    CORNHOLIO: Last of us vyšla původně už v roce 2013 na Playstation 3 a 4.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    E2E4: To je blbost, Last of us jako hra je podle všeho o tři roky starší než tenhle film.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    E2E4: nedivil bych se, je to dost podobné, a ten film je podle knihy
    Všemi dary obdarovaná / Všemi dary obdarovaná (1) --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    https://www.legie.info/kniha/16840-m-r-carey-vsemi-dary-obdarovana
    Tu jsem ještě nečetl, ale film jsem zhlédl, a pobavilo mě, kam až britští soudruzi dokázali dojít, že je bílý středostavovský běloch příčinou všeho zla na světě, to už je mainstream, ale že i zombie mají větší hodnotu a právo na život než on, tomu říkám pořádný krok vpřed :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    E2E4: Jo to je podle The Girl with All the Gifts? To byla docela pěkná knížka. Film neznám.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    tak prý že last of us je podle tohoto filmu (2016)

    Film se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je lidstvo téměř vyhubeno kvůli parazitické houbě, která se přenáší lidskými tekutinami. Infikovaní lidé se rychle mění v bezduché zombie

    Melanie: Dar života a smrti (2016) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/411949-melanie-dar-zivota-a-smrti/prehled/
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Když to řekneš takhle, tak máš možná pravdu.:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: To se ti plete, to je pořád jedna a ta samá - Temnářka nosí černou rtěnku už aspoň dvacet let (čili zřejmě od narození), nikdy jsem ji neviděla bez ní a oblečenou v jiné barvě než černé. :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Dívky s černými rtěnkami... Díky, fandome, nezklameš.:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Magnesia Litera přidala kategorii fantastika | sarden.cz
    https://sarden.cz/2023-03-15-1331/magnesia-litera-pridala-kategorii-fantastika?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam