• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CORNELA: Nevrže v tom to psyllium moc v zubech? Já ho do těst ještě melu v kafemlejnku.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KRISKA: psylium maj bezne treba v dr.max, tam kupuju ja https://www.drmax.cz/dr-max-psyllium-200g
    ale nekde je treba vyhodnejsi
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CORNELA: super, v tom pripade potrebuju presnej recept, psylium se kupuje v lekarne? a jakou to ma trvanlivost? :D to bych se mohla.pak vybicovat i k tomu lnenymu susenymu, boze 3 dny na pripravu a ted sem nahazela pradlo do pracky abych mela v cem jet:D nestihaaam:)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CORNELA: jak dlouho se to pece? to bych mozna mohla.zvladnput mezi prichodem domu a odpadnutim do postele, su nejak.neustale v casovym skluzu
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    LENNOX: to by bylo skoro dokonaly, az na ten lepek:D
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    JUANITA: tak ja kdyz v lese (nebo u nas na zahrade) narazim na jahody, tak se do nich taky pustim, no problemo :D
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KRISKA: citim se skoro provinile, ze to sem vubec davam, protoze to s opravdovym jidlem nema nic spolecnyho, ale v obchode jsem si vsiml tohohle: https://www.penam.cz/vyrobky/vecerni-chlebik/
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    NAVARA: ten sem nenasla minule k objednani online, udelam jeste pruzkum z kompu teda, o domaci vyrobu se uplne pokouset nechci zatim...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KRISKA: Zkus ten pemikan :)

    Ale v lesích okolo Brna by neměl být problém případně ulovit nějakého toho hipstera a pemikan si vyrobit..
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    LENNOX: ja to mam ted v lete sezonne o dost barevnejsi, carnivore mi slo lip v zime. :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    neda se koupit neco jako lowcarb chleba nebo neupek by mi nekdo z brna za uplatu neco takovyho :D brutalne nestiham ani zadny experimenty s tou lnenou moukou ale suroviny uz mam, ale nejak sem prokaucovala volno a ackoli se nebojim, ze pojdu hlady na zakarpatsky rusi, asi jist tyden saslik prokladanej uherakem a zapijenej smetanou:D
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    dokumentoval jsem pro kamosku svuj aktivni low carb day :D co jite vy?

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    LENNOX: nachodim celkem dost, i kdyz jasne rezervy mam a za.kazdej kilak navic mi podekuje i pes:)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KRISKA: je mi jasny, ze chces rychle ty vysledky, kdyz se snazis a sekas latinu, ale fakt to chvili potrva - trpelivost :D a chodit muzes? kazdy den na poradnou prochazku, stridat roviny, kopce... chuze je efektivni.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    tak sem si v chytrych tabulkach nechala spocitat, ze mam 29,5% telesnyho tuku, tak budu doufat, ze telo nejakej pusti, kdyz ma tak ohromny zasoby:D zatim v podstate nic, ale 12 dni neni moc a navic bez toho cviceni aspon 2x tydne...

    Dneska blby spani, na budik sem nebyla vubec ochotna vstavat, ale jinak sem celkem posledni dny spala bez buzeni celou noc... snad teda to tak nejak zustane dobry, nebo aspon lepsi, hlavne bez tech hodinovejch pulnocnich dychanku...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Já teď plíživě hubnu, i když jím furt stejně. Ale asi moc nevstřebávám, po delším čase mám zas nějak neklidná střeva.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: ale potesit me to tesi, protoze pamatuju, ze kdyz sem tenkrat mela do 50g tak se mi vaha nehla ani o gram a tenkrat me to mrzelo pac vsichni psali jak hubnou i po tydnu dvou a ja 2 mesice nic :D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KRISKA: Vydrž fakt aspoň tři měsíce, dřív nemá cenu vyrábět uzávěry. :-)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    hlasim ubytek 0,5kg za 10 dni :D a 3 dny paradniho spanku s buzenim se tesne pred budikem. to sem nezazila uz veky...
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    NAVARA: jo ale me by mozna stacil jeden, dva, prijde mi zbytecny kupovat obri baleni a pak se toho snazit zbavit nebo to pak za 2 roky nekde vyhrabu a akorat vyhodim. Nejak to merit asi uplne nepotrebuju, spis proste jen zvedavost a takovych kravin mam doma tunu co z toho odeberu jednu vec a pak se to jen vali
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam