• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    koupila sem nastrouhanej syr pro usetreni prace a rozhodne to nema.tvar bovhanku ale spis takovych rozplizlych placek...
    4 vejce, 4 lzice, 150g syra... a rozhodne ro.nepripomina.vubec nicim vase fotky:D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CORNELA: a o to mnozstvi vic psylia?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MAGUMI: mne to teda neprijde jako normalni housky, je to hodne vajickovy. dneska jsem delala dalsi varku, tentokrat vic psylia a vic syra a furt se mi to zda hodne vajickovy. asi jako vajickovy muffiny. jedla jsem to jen s maslem, mozna kdyz si na to naklades treba sunku, tak uz ti to neprijde.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    CORNELA: Zkusím, už jsem dlouho nic takového nepekl, pořád strkám do trouby jen ryby.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    CORNELA: To vypadá pěkně. :) Jak to chutná?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    LENNOX: :D je pravda, ze o tom sem snad i neco slysela - ale ukrajinci meli v roce 2017 potize vubec s faktem, ze "hluten" nevi co je, "bez muky" to urcite je, protoze to je obaleny ve strouhance... a k tomu ta jazykova bariera:D ale miluju zelnej salat s koprem a doufam, ze si ho tam zase uziju
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KRISKA: proste mas alergii na sacharidy, jako ja, a hotovo - at se s tebou zkusi nekdo hadat :D
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    muzete se mi smat, sla sem vcera do lekarny pro to psylium, tak ze vemu neco na doplneni lekarnicky ted na dovolenou... ano, kdo musi jet specialne do mesta opet dneska pro psylium? :D
    Ale dnes bych udelala prvni pokus a zitra pripadne druhej, aby to vydrzelo pa/so cestu.

    Jinak cekam, ze dodrzet LC na dovolene bude dost orisek. Planuju se zasobit orechama, pastikama. Premyslim nejakou malou flasku olivace na olivovy panaky.

    Ohledne polopenze mam domluvenej bezlepek aspon, jinak sem to nechtela drazdit. snad bude moznost vejce,parky,maso,syry. Zelenina nevim, info z cestovky je, ze tam zelenina moc nee ale moje zkusenost rika, ze hospoda bez zelnyho salatu jako by neexistovala + moznost koupit asi parky,sunka,syry,smetana... Jestli si pripadam jak exot posledni roky mezi kamaradama, tak tu dovoleny mezi zicima.do vzdycky dorazi a ted navic jeste trochu striktnejsi rezim...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    koukam, ze jsou nejaky svetly, takze nechat dyl?? chutove mi ale neprijdou nedodelany.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CORNELA: na muj vkus chutnaj hodne vajickove, ale jsou dobry. mozna ze chut vajicek prebije syr? meli jsme jen zbytecek a seminka jen konopny. super snadnej recept, diky za nej.

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CORNELA: a jak to zhruba vydrzi dlouho, 2-3 dny? Dyl?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CORNELA: Nevrže v tom to psyllium moc v zubech? Já ho do těst ještě melu v kafemlejnku.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KRISKA: psylium maj bezne treba v dr.max, tam kupuju ja https://www.drmax.cz/dr-max-psyllium-200g
    ale nekde je treba vyhodnejsi
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CORNELA: super, v tom pripade potrebuju presnej recept, psylium se kupuje v lekarne? a jakou to ma trvanlivost? :D to bych se mohla.pak vybicovat i k tomu lnenymu susenymu, boze 3 dny na pripravu a ted sem nahazela pradlo do pracky abych mela v cem jet:D nestihaaam:)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CORNELA: jak dlouho se to pece? to bych mozna mohla.zvladnput mezi prichodem domu a odpadnutim do postele, su nejak.neustale v casovym skluzu
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    LENNOX: to by bylo skoro dokonaly, az na ten lepek:D
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    JUANITA: tak ja kdyz v lese (nebo u nas na zahrade) narazim na jahody, tak se do nich taky pustim, no problemo :D
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KRISKA: citim se skoro provinile, ze to sem vubec davam, protoze to s opravdovym jidlem nema nic spolecnyho, ale v obchode jsem si vsiml tohohle: https://www.penam.cz/vyrobky/vecerni-chlebik/
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    NAVARA: ten sem nenasla minule k objednani online, udelam jeste pruzkum z kompu teda, o domaci vyrobu se uplne pokouset nechci zatim...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KRISKA: Zkus ten pemikan :)

    Ale v lesích okolo Brna by neměl být problém případně ulovit nějakého toho hipstera a pemikan si vyrobit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam