• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    Tak po roce carnivore jsem si nechal udelat krevni testy, cholesterol mi vysel jako typicky pro lean mass hyper-respondera (low body fat + dobrej pomer TGL/HDL a extremne vysoky LDL), takze moji doktorku malem trefil slak - ano, prvni realny dukaz ze LDL samo o sobe muze zabijet :D jinak krevni cukr neprekvapive v pohode, zadny zjevny deficience, stitna zlaza ok, proklamovany "oddelani ledvin vsim tim proteinem" se nekonalo a ani tu slibovanou dnu nemam, coz bude nejspis tim, ze uz jsem davno umrel na kurdeje, protoze vitamin C. Naprosto luxusni testosteron :D

    So far so good.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    SLASH: After giving up plant-based foods, he also lost a romantic partner, a vegan who Parks suspects was put off by his diet.

    no tvl, true love :D
    SLASH
    SLASH --- ---
    Tech workers seeking an edge on peers turn to all-meat ‘carnivore diet’
    https://www.sfchronicle.com/...ss/amp/Tech-workers-seeking-an-edge-on-their-peers-do-an-13377065.php
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    triglyceridy 1,7. Cholesterol 9,3 bez jednotlivych hodnot. zda se ji to divny a mam prijit v lednu a necha udelat komplexnejsi test i na ldl a hdl.
    SIVER
    SIVER --- ---
    LENNOX: cholesterol bývá často na low či keto vyšší, ale hlavně jsou důležité triglyceridy, aby byly nízké
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    LILINKA6423: aha, to teda je hromada takovych necekanych drobnosti... no kdybych sla znova, dam tomu par tydnu, treba bych mela sanci na nizsi a kdyztak vim, ze to chci extra zvlast... diky
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    KRISKA: To není o ochotě, pokud to nezaškrtla na lab žádance tak výsledky nemá a musela bys na krev ještě jednou
    NYX
    NYX --- ---
    KRISKA: Mas na to pravo
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    NYX: to nevim, jestli mi bude ochotna dat. v pondeli tam musim volat tak se zeptam.
    NYX
    NYX --- ---
    KRISKA: Si nech dat vysledky, jen celkovy cholesterol je k nicemu kdyz clovek neji typicky.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    LENNOX: neznam konkretni hodnoty, jen celkovej a "tryglyceridy zvysene", presne nevim...
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KRISKA: HDL, LDL, triglyceridy?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    NYX: to ja nevim, co to je :D takze asi budu normalni :)
    NYX
    NYX --- ---
    KRISKA: A mas ten ApoE4 nebo jsi „normalni“? :-)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    jak na low carb s cholesterolem 9,3?
    - jako uz to moc nehrotim, 40-70g denne neresim vubec, ale neresim hlavne sladsi druhy zeleniny, obcas si vezmu i banan nebo kousek jabka, nehrotim to.

    jen teda uplne nechci, aby me ten cholesterol v mym veku zabil :D ale tak premyslim, maslo, slanina, vejce, syry... to uz mam fakt jist jen zeleninu, libovy maso a kapku olivace a to je vsechno?



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    POZITRON: Jo, prvních 48 jich potrháš, pak to půjde. :-)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KOCHANSKA_CH: mascarpone mam taky z lidlu. priklopila jsem panvicku a druha uz byla lepsi, sice se i ta potrhala, ale byla tak na 3 kusy, ne na 10, takze to chce asi cvik.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    POZITRON: Mixuju kelímek mascarpone z Lidlu a pět vajec se špetkou vanilky do úplně tekutýho těsta, na menší, ale krutě rozpálenou pánev pošmrdlanou přepuštěným máslem rozliju dávku jedné té malé naběračky na omáčku, aby to akorát pokrylo dno v tenké vrstvě. Na chvíli zaklopím poklicou, až vrch není tekutý buď ve vzduchu přehodím nebo podeberu rychle teflonem a plesknu otočené zpět na pánev. Trhne se někdy jen ta první, když asi není dost horká pánev.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Dari se vam palacinky z mascarpone? Rozmixovala jsem 2 vajicka se 120gr mascarpone a snazila se je opekat na masle, ale nedrzi pohromade, pri pokusu o obraceni se rozpadla na x kousku. :/
    Co muzu delat spatne?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam