• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARKKaravany a přívěsy
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    HEINZZ: jedinej?:)
    ZUBR
    ZUBR --- ---
    ASIG: jet do Řecka autem je dost otrava. bych snad radši zvolil jinej druh dopravy. v samotným Řecku si můžeš pucit auto. nebo motorku celkem snadno.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    JENDAVB: IMHO jedinej s 8+1 tam sem já a já nepůjčím.. = ) ale všeobecně, tady na nyxu asi svou káru nikdo nepučí, v půjčovnách 8+1 cca 900 - 1000 za den bez omezenejch kilometrů...
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    ASIG
    ASIG --- ---
    Ahoj, nevím, kam s tímhle dotazem. Jestli je mimo tak se omlouvám. Sháním auto pro co nejvíc lidí (řiditelné s typem řidičáku B), takže ideální počet míst 8 + 1. Potřeboval bych ho na prvních 14 dní v září do Řecka a zajímalo by mě, jaká může být nejnižší cena.
    Děkuju
    TCHOR
    TCHOR --- ---
    Nevim jak ted ale jeste pred par roky tohle na prevoz nebyl problem - stacily tam povesit funkcni svetla a bylo mozny ji pretahnout.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    WASPER: otazkou je co je vetsi vabnicka na fizly :] ?
    WASPER
    WASPER --- ---
    JENDAVB: To karavan bez papiru asi taky ne? :)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    WASPER: u ty maringotky se prohnes za dopravu pac vetsina z nich uz nemuze na silnice ...
    WASPER
    WASPER --- ---
    777PLAY: At znamej hleda na internetu. Ale je velka otazka zda by mu vic nevyhovovala bunka nebo maringotka. pomer cena:velikost je vyhodnejsi...
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    znamej chce karavan do 20.000kc jen kastla na kolach... Nevite o necem:)?
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    díky moc, už jsme si karavánek přivezli, zatím stojí doma než ho svěříme zahrádce.
    WASPER
    WASPER --- ---
    ALLEKTO: To co se prodava v čechah přijde na 1500 to co se prodava v cine asi na 800.
    Jeste nemam vybrano, ale hledam to zde:http://dx.com/s/gps+gsm+tracker+car nebo zde http://www.dhgate.com/...ale/search.do?act=search&sus=&searchkey=gps+gsm+tracker&catalog=#homesearch
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    WASPER: kolik to tak stojí, nějaký tip na určitý model?
    WASPER
    WASPER --- ---
    ALLEKTO: Chci si tam dat gsm gps tracker.
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    a co znamená homologovaná brzda? Brzda musí být u nás homologovaná (AL-KO, BPW), vybavená couvací automatikou. kde o tom píšou? díky
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    ahoj, máte nějaké tipy, jak ochránit, ukotvit volně stojící karavan na zahrádce, aby ho neukradli?
    SHARK
    SHARK --- ---
    WASPER: jen bacha, karavany-levne je Burimex, kterej prodava anglany. Na techto strankach degraduje nemecke kvalitni karavany s tim ze anglicani jsou o mnoho lepsi.

    Za me ale muzu ric ze lepsi usporadani maji nemci, a hlavne ozelim radeji plynovou troubu ci nadstandartni vybavu, ale budu mit dvere v pravo. Jiz x krat jsem stavel v iTA na dalnici v tom SOS stani ci na placku u silnice s tim ze decka ci polovicka potrebovali na hajzlik. Nedovedu si predstavit ze by vylejzali z karavanu primo do silnice do jizdniho pruhu, jen kuli tomu ze jsem koupil anglicana a mam dvere na leve strane.
    MASOO
    MASOO --- ---
    WASPER: ma pravdu, ale je to psany pro desny mastaky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam