• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARKKaravany a přívěsy



    Vše, co se týká karavanů a obytných přívěsů - úpravy, přestavby, vylepšeni, montáže doplňku, zkrátka vše kolem šnečích domku.


    Dohady ohledně toho, co se dá tahat s řidičákem sk. B, si můžete odpustit, znění zákona je na nástěnce;)
    rozbalit záhlaví
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MYSUNK: o kom vim urcite, ze byl ve Skandinavii, tak id OMIKK a diky nemu mi vyskocila i jedna diskuze [ Skandinávie ... Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Island ... kudy kam a kam ne ] ,)
    MASOO: ...ikdyz je tam stale porad dosti otazniku ze strany MYSUNKa,)
    MASOO
    MASOO --- ---
    BOYLER: ne, ale asi sem to necetla tak pozorne;)
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    11kg se mi nevejde, vejdou se mi vedle sebe 2x 5kg ;)

    BOYLER: kdyz si koupim tu 5kg od tytogaz, tak mi ji vymenej i nekde ve Skandinavii ? Pokud pouze v DE, tak by mi to bylo k prdu ;)
    jinak diky moc za tipy !
    SHARK
    SHARK --- ---
    MYSUNK: bracha koupil plnici a tankoval na CS ve Skandinavii, ale nevim jestli delaji 5kg, ta 11kg se ti tam nevejde ???
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MASOO: ...prisel ti muj prispevek malo fundovany?)))
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MYSUNK: zdar, v Bavorech, coz je opacnym smerem vasi cesty, jsou vetsinou noname univerzalni pb flasky dostupny skoro v kazdym hobbymarketu...v-markt, obi, toom, hornbach...avsak jsou zde i firmy, ktery maji sve flasky a nikdo je nebere, krome distributora samotneho...docela hustou sit ma tyczkagas, my odebirali 10kg a 33 kg, tze nevim, jestli maji i 5kg,)
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    ahoj, mame nove karavan, kde mame misto na 2x 5kg propanbutanove flasky kvuli topeni. Koupil jsem jednu od Kralupolu, nicmene planujeme cestu do Norska na 3 tydny a je mozne, ze nam nebude stacit. Nepredpokladam, ze kdybych si koupil jeste jednu od Kralupolu a pak mi obe dosly, ze je budu moct nekde cestou po Skandinavii vymenit za plne. Proto jsem myslel, ze si poridim treba nejakou nemeckou, kterou pak sezenu i jinde mimo Nemecko, ale zadne informace jsem na internetu o tom, jak je to s vymenou trreba nemeckych PB flasek nenasel. Netusite nekdo ? Nebo si mam radeji poridit 2 od Kralupolu a doufat, ze mi vydrzi ? Diky
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    diky
    SHARK
    SHARK --- ---
    ANDY_WARHOL: tak zkus poptat Uniqa pojistovnu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHARK: kooperativa
    SHARK
    SHARK --- ---
    ANDY_WARHOL: jaka pojistovna??? Ja to mam u meho zamestnavatele a ma 2000 fix na plnou havarku.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    chci se zeptat, jak pojistit karavan proti kradezi, zivlum a vandalismu ? moje pojistovna mi nabizi akorat 10 procent spoluucast, minimalne 10 tisic, coz je dost nahovno, ze prej je starej, mate nekdo tip na lepsi ?
    SHARK
    SHARK --- ---
    LUKACZECH: pokak n126, pak jeste hymer eriba puck
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    ANDY_WARHOL: No ja bych samo dal prednost tomu s TP.
    dik za tip na typ
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    LUKACZECH: Dej si vyhledat polsky karavan
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LUKACZECH: bez tp se toho vali na bazosi a sbazar tuny. spis je problem sehnat s tp
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    Ahoj, rozhodim sit i tady. Shanim takovej ten co nejmensi karavanek, nevim typ. Vybaveny v pouzitelnem stavu. S TP i bez.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DYNK: nekteri lide si zkratka nedokazou pomoct
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam