• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARKKaravany a přívěsy
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHARK: kooperativa
    SHARK
    SHARK --- ---
    ANDY_WARHOL: jaka pojistovna??? Ja to mam u meho zamestnavatele a ma 2000 fix na plnou havarku.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    chci se zeptat, jak pojistit karavan proti kradezi, zivlum a vandalismu ? moje pojistovna mi nabizi akorat 10 procent spoluucast, minimalne 10 tisic, coz je dost nahovno, ze prej je starej, mate nekdo tip na lepsi ?
    SHARK
    SHARK --- ---
    LUKACZECH: pokak n126, pak jeste hymer eriba puck
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    ANDY_WARHOL: No ja bych samo dal prednost tomu s TP.
    dik za tip na typ
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    LUKACZECH: Dej si vyhledat polsky karavan
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LUKACZECH: bez tp se toho vali na bazosi a sbazar tuny. spis je problem sehnat s tp
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    Ahoj, rozhodim sit i tady. Shanim takovej ten co nejmensi karavanek, nevim typ. Vybaveny v pouzitelnem stavu. S TP i bez.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DYNK: nekteri lide si zkratka nedokazou pomoct
    DYNK
    DYNK --- ---
    ZELCA: Rikal jsem si, ze se urcite nekdo chyti. Vyhrals:)
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    DYNK: tak jestli neznas teorii jako znacky a prednosti, asi na ty silnici nemas moc co delat :D
    DYNK
    DYNK --- ---
    WASHO23: Vyhody jsou, ze to stoji neco pres dvojku a jizdy nemusis mit zadny. Zaplatis si jen zkousku, ktera se sklada pouze z jizdy. Neni tam zadna teorie.
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    DYNK: a jaký že má ten b96 výhody? nějak nechápu. já za B+E minulej rok dal 6000 a strávil 8 x 45 min jízdy odjetý na třikrát. takže když si najdeš školu kde se dobře domluvíš na hodinách a kdy se dělaj zkoušky, můžeš to mít za tejden/dva hotový
    SHARK
    SHARK --- ---
    DYNK: muj prives ma 1350 a je to 6luzek s palandou. 1500 kg prives patri jiz k tem podstatne vetsim, klasicke palandaky se 4mi pevnymy luzky maji cca 1300 - 1400 kg
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    TEKKANNE: 175 tis
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    ANDY_WARHOL: muzu se zeptat, co to stalo?
    PITTSTOP
    PITTSTOP --- ---
    DYNK: B+E rozhodne lepsi, a pri neuspesne zkouzce v autoskole o ridicak neprijdes i kdyby si mel 0 bodu.. to uz dnes neplatí to platilo pred 5 lety..
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    DYNK: Nedavno sme to resili v jinym auditku, ale kdyz mas auto ma v technicaku 3,5t tak muzes pripojit vlek s hmotnosti 750 kg takze je to 4250, na to ti staci Bcko, kdyz mas auto co v tech icaku na pod 3,5 tak na 4250kg potrebujes B+, jak chces pak velkej vlek zalezi na kouli kolik muze mit vetcinou kolem 300-400 kg, BE uz jen resis aby si mel na kouli co nejvic, ja mam BE auto ma 3,5 koule 2 celkem muzu mit soupravu 5,5t, standartne mam auto 2,5t tahnul se na plataku 3t auto benga me zvazily a vse ok
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    presne, k tatram dojedes po dalnici i s karavanem a na sjezdovku ti staci dojet osobakem
    DYNK
    DYNK --- ---
    KCE: To je prave duvod proc nevolim obytny auto, ale prives. Ten muze clovek nechat v kempu a k vychozim bodum se priblizovat uz jen osobakem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam