• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODOrigin
    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BOD: šlohnul jsem burnout a crysis 2, díkec
    BOD
    BOD --- ---
    Burnout Paradise: The Ultimate Box
    8MUL-JJ26-TTCQ-8XZA-YCL3
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    VIRIK: Rozhodně to jak ve hře můžeš hrát za hrdinu typu dark moula, luke skyvolker je mnohem lépe udělané než zbírat nějaké bonusy které ti většinou někdo vyfounke před nosem tak zbíráš body za zabití a až budeš mít dostatek bodů můžeš se spawnout za hrdinu. Takže může být více hrdinů současně. Samozřejmě po grafické stránce je to zase o krok dál a vypadá to opravdu famózně.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    PETRPEDROS: dej sem pak vědět, stačí dojmy
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Paráda

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Sleva na NFS je v pohodě, takže kdo jezdí můžeme závodit.
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    BOD: rádo se stalo :)
    BOD
    BOD --- ---
    DAYSIR: díky!
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Mám tady navíc kod na Simcity, chce ho někdo?
    JARDA128
    JARDA128 --- ---
    PETRPEDROS: to me nevadi me cesky nazvy dlc zkurvili nazvy giftu u dragon age.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Nepodarilo se tu nahodou nekomu rozbehnut tu posledni verzi Originu na Linuxu?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a bude Czech Švejk DLC - budeš jezdit v zákopech na vozíčku a drtit nepřátele berlemi. zdraví bude lze doplniti mazaním opodeldokem
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    N0NECZ: jj. a pokud chceš hrát za rakouherčana, musíš absolvovat online kurz psaní švabachem. za ostatní frakce jsou to různé jiné věci, jako třeba umět vytvořit bílou vlajku z hnědých trenýrek, pít čaj z vlastního pytlíku a podobně
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    PETRPEDROS: To je kvůli Battlefield 1. Za císaře pána to byl podružný jazyk.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Čeština na orginu není nadále podporována... WTF
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    IMOLOL: Určitě nějaký session pass bude. Pořídil jsem si CoD Ghost server max pro 6x6 lidí a grafika to bych blil. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IMOLOL: cod má tři tisíce dlcs, což je lákavé. když jsem hrál párkrát cod: mw3, tak jsem si připadal jak v blernsballu z futuramy :) zkušenost za pár dolarů. ale nejsem klasickej hater, jenom je to na moji citlivou osobu moc zběsilé
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PETRPEDROS: cod premium edice nemá, nebo jo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam