• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NOMAADSplitboarding. Backcountry addiction
    Místo pro všechny kdo vědí že ten pravý snowboarding najdou za hranicemi lyžařských center,pro ty kteří nechtějí platit za permice,pro závislé na prašanu,pro ty co si přičichli k tomuto rychle rostoucímu sportu...Výbava,terény,fotky,videa,bezpečnost,tips n tricks.
    rozbalit záhlaví
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    LOJZIKOVO: no, ja zapomnel dodat, to auto ma rakouskou znacku, ja bydlim ve vidni :) pres willhaben jsem prave zkoupil novej kit, takze tam ty splity a vazani posledni dny sleduju skoro nejvic :D

    JARDAK: +1, pro nej asi nejjistejsi nez to davat na internety. imho to byl jeden clovek, videl tasku s prknem a vzal jeste kufr z kufru, a bezel.

    dik za soucit.
    LOJZIKOVO
    LOJZIKOVO --- ---
    ZSIS: zkus sledovat i nemecky ebay kleinazeigen a pak rakouskej willhaben.at
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    ja bych se nedivil kdyz by to skoncilo v nejakym debilnim sportovnim bazaru. nejaka corka nevim jestli bude handlovat s cenou na internetovych diskuzich. v bazaci na to pak nekdo nahodne natrefi a koupi to.
    zaspamuj tim i ty fb skupiny, at je to v sirsim povedomi.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    dik. pres noc, mel jsem na zadni sedacce v tasce, stary berlingo. ja tam na navstevu jezdim 1-2x do roka uz ..roky.
    dik za tip, na ebay jsem ani nemyslel, mam jen sledovaci agent na bazos. fb jsem kurva uz pouzivat nechtel, to je v haji..
    ja stim ani moc nepocitam, tak uz z druhy ruky zkupzji novy set, at si letos aspon nekam vyrazim na nejaky lokalky.
    fun fact: jsem ho mel sebou v aute protoze jsem pred tim byl na navsteve u mamy liberci, na jestedu ani nebyl snih :D posledni ~6mesicu je takovy zenovy cviceni.
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    To je teda pech, au? Přes den, nebo sis to tam uložil na noc?

    Online bazary asi zvládneš sledovat jednoduše, splitů imho moc není. Ebay je taky přehledný. Horší je fcb marketplace a různé Split skupiny... protože jestli zloděj není idiot, tak to nebude prodávat v ČR. Držím palce, ať se ti vrátí!!
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    tak mi vcera vybrali auto v Brne. vracel jsem se z Liberce, kde jsem nakonec na Jestedu byl stejne jen pesky, tak dobre ze jsem naposled nekam dovezl prkno. Na noc u kamose. :(
    kam koukat mimo bazos.cz?

    pravdepodobne brzo bude nekde na prodej kradene:
    -Splitboard Amplid Creamer 163, rocnik 2019/20
    -Vazani Spark R&D Surge, k tomu macky IBEX a blokovaci zarizeni na pevnou patu
    -Oranzove pasy Kohla
    -Stribrne hulky Komperdell Titatnium s dlouhou cerno-oranzovou penou

    -Lavinovy Set Mammut Barryvox

    -taska na prkno Burton, barvy duhove, k videni v aute na poslednim obrazku.

    tak jsem se zas neco priucil.

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Povedlo se mi zlikvidovat jednu Black Diamond teleskopickou hulku. Nez pujdu do kramu pro novy, nevali se nekomu doma podobna licha?

    SPOQ
    SPOQ --- ---
    Cau, shanim brackets k vazani. Jeste nez objednam z nemecka za 90eur, zkusim se zeptat tady, jestli by me nekdo nenasmeroval na lepsi deal...?

    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Poslednich 14 dni v Norsku top touring podminky.. sirsi okoli Åndalsnes. Sezonu povazuju za uspesne uzavrenou.

    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    NAILER: Aha, tak detailně jsem na to nekoukal, ale jelikož některý motokrosaři jezděj s miminama na nádrži, tak mi to až tak nereálný nepřišlo…
    NAILER
    NAILER --- ---
    AUDIAC: fyi, ty triky dělá s hadrovým panákem.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    WASHO23: Oukej, to je trochu jinej level 😄 nicméně mít v rukou “rozumný” dítě s helmou, který ví, co se děje, vs mimino na zádech, který v případě průseru neodhodím do relativního bezpečí, je jiná hra. Každopádně chtěl bych mít někdy takový skills, že hecnu frontflip s prckem v náručí🤙
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    AUDIAC: okamžitě se mi vybavilo tohle. Vím, není to v krosně a už je trochu odrostlejší. Specielně mě baví např čas 0:40 :)
    Tandem Snowboarding Friends
    https://youtu.be/s3GMCJbrMGA
    NAILER
    NAILER --- ---
    OT_: Strč je na chvíli pod bundu.
    NAILER
    NAILER --- ---
    IHAY: A do čeho jsi ho oblíkl, aby neumrznul? :-)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PEPO: zda se, ze fotky jsou za nejakym uctem/heslem, ja nic nevidim. az na to video teda. tak chodit podle tycek jsem mel taky nedavno :D jak to jde se psem, jak zvlada sjezdy?
    MAESTRO_007: do ted jsem to taky moc nechapal. do ted. mam "jen" dvoudilne zasouvaci, tak mi trosku trci nad batoh. v hustsich lesech to zacina byt problem pro sjezdu, musim se krcit vic nez by jinak bylo nutne. oparavdu blby bylo, kdyz jsem si posledne pri sjezdu na namzrlem snehu s vyssi rychlsti sednul (no, proste sem se vysekal), a tycka mi vytrjla gumove ocko a natrhla pres poprih kus batohu kde byla pridelana. v nejakem jeho videu doporucuje i Xavier mit hulky uvnitr. a Xavier je dost sympatak, musim priznat, sem ty videa moc neznal.
    PEPO
    PEPO --- ---
    sobota - ze Špindlerovky na Luční - polskou stranou...



    a potom nastalo bílé peklo... :D
    Shared album - Petr Pospíšil - Google Photos
    https://photos.app.goo.gl/7q11NVR8Nk2GPQA38
    PEPO
    PEPO --- ---
    minulý pátek - zlaté návrší...





    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    to vozeni v batohu je dobré na co? Napadá mě aby nenamrzaly, jinak samé nevýhody :-)

    Měl jsem nějaké 3 dílné noname, fungovaly dlouho, ale ohnul jsem je. Pak TSL 3 dílné, ty byly dobré, ale moc dlouhé, trčely trochu na batoh a to mi vadilo, teď mám Black Diamond 3dilné a naprostá spokojenost, jsou kratší než batoh, takže o nich nevím. Na všech páčka a nikdy nebyl problém, ani v -20 ve větru kdy zmrzlo všechno a Split ani nešel složit bez osekávání ledu
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    s hulkama jsem si uzil svoje, moje treti ultimatni jsou karbonovy Leki na tri dily. jsou trochu delsi nez ty skladaci a vozim je na batohu (s tim jsem nikdy nemel problem, v batohu bych ani nemel misto a muzu je hned sundat a pouzit). jsou to jediny hulky se kteryma jsem nemel nikdy problem.
    OT_
    OT_ --- ---
    OT_: + od té doby před sezónou ty závity kontroluju, jestli jsou dostatečně zašroubované:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam