• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    GLACIER:
    OVECKA_MJ:
    me ani tak nesere ze je to neceho kopie ale proste a jednoduse mi nevyhovoval...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    GLACIER: protoze default launcher je mrdkoidni kopie ios launcheru ?

    Mně zase pokaždé (jednou za měsíc), když spadne launcher, najede defaultmiui a musim prepnout defaultni launcher v nastaveni obrazovky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    IMPROVIZACE: na MIUI? launcher? Proč :)?
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    ASACHI: to mam..
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    IMPROVIZACE: v nastaveni pokud vim jde vybrat defaultni launcher
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    resim takovou nezasadni vec..
    nainstaloval sem nova launcher nicmene kdyz obcas kdyz zavru nakou appku tak me to hodi zpet do MIUI launcheru...
    ten launcher nejde odinstalovat ani zakazat..
    da se nekde nastavit aby se vubec nepouzival?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER: A ještě teďka psal že má posledni Vanocni MI3 Tegra 16G za 8.990,- Kč
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Jinak "Brňák" má zase novou nabídku. Házím na zeď https://www.dropbox.com/s/49cbfl5nffabd3w/Nab%C3%ADdka%20telefon%C5%AF%20Xiaomi.pdf
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    ASACHI: Koukáš se na to úplně blbě. Jediný co by té mělo zajímat v dnešní době je komu dáš svoje data. Microsoft ti odstavi účet i za fotku svoji holky v plavkách. Apple cloudy neumí a nejsem ovce. No a google, ten je prostě google. A já kluky čínský mám rád :-)
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    ASACHI: jo s tim souhlasim. kdyz jsem kupoval htc desire, tak to byl top model a stal asi 12 tisic. ted uz bych tolik benez za mobil nedal.. proto jsem koupil mi2 za sedm a pul z ciny s vykonem, ktery prave minimalne dva tri roky vydrzi.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KEJKLIR: Rychlost je primarne systemova vec pro danou platformu.
    MIUI je neco trochu jineho nez cyanogen.
    Kazdopadne je to samozrejme druhy pohled na vec ... pokud nekdo potrebuje, aby se spoustely aplikace o 2 sec rychleji a je ochoten za to dat 10 tisic korun, tak jo no :)

    Jinak MTK chipsety maji s GPS problem, MIUI ma pro evropu fix, aby fungovaly ...
    IMHO je proste lepsi koupit telefon Mi2 / hongmi a za 2 roky ho soupnout do kontejneru jak prestane vyhovovat, nez zbytecne vyhazovat penize
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    ASACHI: nesouhlasim, ale nazor ti neberu. asi vidim dost velky rozdil mezi tim aby se "aplikace rozjela" a mezi sviznym telefonem. mel jsem htc desire s odladenym cyanogenem (1 jadro, pul giga RAM). letos na podzim jsem zene koupil Lenovo A660 (dvoujadro, taky pul giga ram) a rozdil ve sviznosti, rychlost nabihani aplikaci, zaseku apod byl obrovsky. a lenovo vs mi2 je zase jeste o kus nekde jinde...

    to stejne nazor ze GPS je na vsech mobilech stejne (harware muze byt, tomu nerozumim), neznamena ze na vsech mobilech stejne funguje. treba prave na tom lenovu s mtk chipsetem je tragicka (rychlost nabihani, presnost apod). jasne, casem treba nabehne, ale chci rict ze to neni totez u vsech telefonu. takze me prakticke zkusenosti vubec neodpovidaji tvemu obsahlemu hodnoceni...
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Hele lidi fakt se prosim vas vzpamatujte s tim vykonem uz :)
    Vsechny aplikace rozjede i 1 jadro na 1ghz ... natoz nejaky nesmyslny 8 jadrovy procesor v samsungu.
    Jsou to naprosto vyhozene penize za plastovy mobil, co se stejne rozbije za 2 roky.

    Pokud kupuju mobil, tak bych mel resit, jestli na nej jsou aktualizace a obecne jak dlouho ten mobil moralne vydrzi aniz by zastaral.
    V tom vychazi xiaomi uzasne, protoze maji vlastni fork androidu, ktery vyvijeji a je tu realna sance, ze ty mobily proste i za 2 roky budou ty aktualizace mit.

    GPS maji vsechny mobily naletovanou stejnou, anebo je to uplne fuk, pac to stejne zere WIFI / GSM a do minuty mam signal na kazdym mobilu.

    =
    pokud chci budget mobil o kterem vim, ze ho stejne za 2 roky vyhodim a koupim si novy = beru hongmi
    pokud chci masturbovat nad nejakym vykonem, ktery je dobry jen k tomu, ze ten mobil budu kazdy den nabijet = beru mi2
    pokud chci stylovy mobil, tak beru mi3
    pokud chci masturbovat nad tim, ze mam drahy mobil a vyhodil jsem prachy, tak si koupim samsung S4 / note 3

    Argumenty malo RAM / CPU / whatever vsak jsou uplne irelevantni, pac to opravdu nema zadny prinos pro ty aplikace.
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    taky jsem volil MI2s, které má kromě ceny oproti Z1 a S4 pro mě zásadní výhodu ve velikosti. Displej 4,3 palce mi přijde maximum, větší telefon bych nechtěl. Taky jsem vybíral svižný telefon s kvalitním foťákem. A jsem docela spokojený. Někde jsem četl, že snad nejlepší foťák u mobilu s androidem by měla mít právě Sony Z1, takže jestli ti nevadí velikost a cena, klidně do toho jdi. MI2s je krásně svižný, fotí na mé poměry dost dobře a hlavně má rozumnou velikost...
    F89
    F89 --- ---
    FEDAJKIN: ruzovou nechci a kamosky me nezajimaji:)))) chci mit silny telefon aby to utahlo vsechny aplikacky, dobrou gps a dobre to fotilo:)) Protoze doposu jsem pul minuty cekala na to, nez se mi vubec otevrou kontakty:-)))
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    F89: jj, Mi3 3G vyjde až někdy v lednu. pokud chceš něco ted, s Mi2s neuděláš chybu, kámošky ti jí budou závidět a můžeš mít i růžovou variantu :)
    F89
    F89 --- ---
    FEDAJKIN: ahaaa. ja si rikala, ze ten hacek nekde bude. dik moc! :))
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    F89: to je ale tcdma verze ne, nepofrčej ti 3G data.
    F89
    F89 --- ---
    prave se mi libi ta nabidka, co mate tady od toho brnaka za tech 9500,-Kc protoze na xiaomimobile.cz bude kdovikdy v lednu a cena bude urcite mnohem vyssi. Ja prave rozmyslim o SE Xperia Z1 nebo Galaxy S4 a ted i tou Mi3, kdyz ji tady vidim za tu cenu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam