• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    IMPROVIZACE: myslim ze to umi ted vsechno co chci...S MITOOLS :)
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    GLACIER: docela slusnou customizaci .. nejjednodussi je si nakej stahnout a vyzkouset.. nastaveni default launcheru ze nestrati a muzes se k tomu vratit..
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    OVECKA_MJ: co to umi?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    GLACIER: jeden duvod za vsechny, chybejici appdrawer a tim padem komplet mrdnik na plochach, kterych je pote nespocet
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    GLACIER: zapnul sem telefon a jeste po hodine sem z toho launcheru nebyl vubec chytrej a porad sem tam neco nekde hledal.. takze tam sel jinej..
    navic vypada tak nak osklive .)
    nicmene de o te ze kdyz dam temer jakejkoli jinej launcher tak najednou vim kde co je a jak co udelat.. sem uz linej resit neco co muzu snadno nahradit necim co resit nemusim
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    IMPROVIZACE: to je implikace v tomto pripade
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    IMPROVIZACE: důvod?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    OVECKA_MJ: nesouhlas :)!
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    GLACIER:
    OVECKA_MJ:
    me ani tak nesere ze je to neceho kopie ale proste a jednoduse mi nevyhovoval...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    GLACIER: protoze default launcher je mrdkoidni kopie ios launcheru ?

    Mně zase pokaždé (jednou za měsíc), když spadne launcher, najede defaultmiui a musim prepnout defaultni launcher v nastaveni obrazovky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    IMPROVIZACE: na MIUI? launcher? Proč :)?
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    ASACHI: to mam..
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    IMPROVIZACE: v nastaveni pokud vim jde vybrat defaultni launcher
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    resim takovou nezasadni vec..
    nainstaloval sem nova launcher nicmene kdyz obcas kdyz zavru nakou appku tak me to hodi zpet do MIUI launcheru...
    ten launcher nejde odinstalovat ani zakazat..
    da se nekde nastavit aby se vubec nepouzival?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER: A ještě teďka psal že má posledni Vanocni MI3 Tegra 16G za 8.990,- Kč
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Jinak "Brňák" má zase novou nabídku. Házím na zeď https://www.dropbox.com/s/49cbfl5nffabd3w/Nab%C3%ADdka%20telefon%C5%AF%20Xiaomi.pdf
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    ASACHI: Koukáš se na to úplně blbě. Jediný co by té mělo zajímat v dnešní době je komu dáš svoje data. Microsoft ti odstavi účet i za fotku svoji holky v plavkách. Apple cloudy neumí a nejsem ovce. No a google, ten je prostě google. A já kluky čínský mám rád :-)
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    ASACHI: jo s tim souhlasim. kdyz jsem kupoval htc desire, tak to byl top model a stal asi 12 tisic. ted uz bych tolik benez za mobil nedal.. proto jsem koupil mi2 za sedm a pul z ciny s vykonem, ktery prave minimalne dva tri roky vydrzi.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KEJKLIR: Rychlost je primarne systemova vec pro danou platformu.
    MIUI je neco trochu jineho nez cyanogen.
    Kazdopadne je to samozrejme druhy pohled na vec ... pokud nekdo potrebuje, aby se spoustely aplikace o 2 sec rychleji a je ochoten za to dat 10 tisic korun, tak jo no :)

    Jinak MTK chipsety maji s GPS problem, MIUI ma pro evropu fix, aby fungovaly ...
    IMHO je proste lepsi koupit telefon Mi2 / hongmi a za 2 roky ho soupnout do kontejneru jak prestane vyhovovat, nez zbytecne vyhazovat penize
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam