úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Xiaomi a MIUI
BUCCI
---
---
16:30:57 8.1.2014
1 odpověď
+1
FEDAJKIN
: když píšu, že objednávám, tak asi nemam, a taky proto je tam reference jinýho ID, takže pokud ses vykecal, můžeš jít jinam...
FEDAJKIN
---
---
16:28:56 8.1.2014
1 odpověď
BUCCI
: Psal jsi, že přípaná pomoc při komunikaci (při reklamaci) tam je, tak sem předpokládal že s tim máš zkušenost a podělíš se.
BUCCI
---
---
16:12:00 8.1.2014
1 odpověď
+1
FEDAJKIN
: jaká reklamace? já mluvil o nějaký reklamaci? jestli chceš dělat marketing, tak klidně do pošty, pokud dáš lepší cenu za stejnejch nebo lepších podmínek... nemam problém
OVECKA_MJ
---
---
16:09:28 8.1.2014
+1
fejdakine pls, prestan tu uz orodovat. booooring
marketing se da delat i jinak
FEDAJKIN
---
---
16:07:56 8.1.2014
1 odpověď
BUCCI
: a jak dlouho ta reklamace trvala?
OVECKA_MJ
---
---
13:30:30 8.1.2014
F89
: hovory jsou "crystal clear" ... ale aktivni potlaceni hluku je trochu hloupe ... tzn ze mikrofon mej normalne u pusy a je to ok... ale kdyz telefon odklonis od pusy, druha strana muze neslyset... (ale to se da vypnout)
WOJTISHEK
---
---
13:28:09 8.1.2014
F89
: problem nastava pouze tehdy, je-li aktivni potlaceni ruchu a prstem, ci necim jinym si prikryjes zadni mikrofon, ktery je umisten (imho vcelku nesikovne) vedle blesku. Jinak jsem s kvalitou spokojen :)
BUCCI
---
---
13:00:15 8.1.2014
1 odpověď
+1
FEDAJKIN
: originál faktura z originál shopu k tomu je, a jak píše F89 případná pomoc při komunikaci tam je
FEDAJKIN
---
---
12:43:10 8.1.2014
1 odpověď
F89
: No a dá ti aspon tu čínskou nebo podle čeho to budeš reklamovat? A odesíláš teda sama do Číny a tím pomoc v komunikaci předpokládám je myšleno, že ti pošle adresu čínana?
FEDAJKIN
---
---
12:17:09 8.1.2014
+1
BUCCI
: a dostaneš aspon fakturu? aby až se ti tam za rok objeví ghost touch jsi mu mohl aspon něčim mávat před xichtem zatimco tě bude ignorovat? :)
BUCCI
---
---
11:49:11 8.1.2014
1 odpověď
+1
HITOMI
: on je z Blanska a zatim vše jak má být... dokonce mi nabídnul "počeštění a root z miui.cz) takže velká spokojenost s přístupem
WOJTISHEK
---
---
11:28:11 8.1.2014
+1
porad premyslim, jestli jit do Mi3 16GB, nebo si pockat, az budou mit aspon trosku "k dispozici" 64GB...
HITOMI
---
---
11:20:25 8.1.2014
1 odpověď
BUCCI
: dej pak vedet, chci do xiaomi natahnout i kamose, co je prave z Brna :) kdybych vedela driv, ze tam ted pojedu, taky to asi zaridim timhle zpusobem :)
BUCCI
---
---
10:15:12 8.1.2014
1 odpověď
+1
BLEVAJZZ
: čistej google to má taky tak...
btw: využívám referenci od GLACIERA a objednávám Mi2S od týpka z Brna
BLEVAJZZ
---
---
10:02:45 8.1.2014
1 odpověď
sere mě že snapshot se nedělá tak cool věcí jako u samsungu přejetím hranou dlaně jako scan. ale uznávám že vol down plus power je víc praktické a rychlejší....:-)
HITOMI
---
---
15:58:45 7.1.2014
PRUSATKO
: jn, s tim by pak asi bylo trochu srani :) ale na to, jak je to velky "padlo", se s tim zatim manipuluje dobre :)
PRUSATKO
---
---
15:29:53 7.1.2014
1 odpověď
+1
HITOMI
: gratuluji, imho si zvyknes rychle ;-) jen doufej, ze nebudes potrebovat reklamaci...
HITOMI
---
---
15:24:04 7.1.2014
1 odpověď
Tak jsem další majitelkou Xiaomi Hongmi :) nákup z aukra za 5k, sice trochu risk, ale podle fotek a CPU-Z by to měl být originál. Teď už se s tím jenom nějak sžít - přecházím od starého SE V630i na dotykáč :)
HVJ3R
---
---
17:57:06 6.1.2014
+1
F89
: Po rozkliknuti "externe skladem". Imho hovno :)
FEDAJKIN
---
---
16:17:49 6.1.2014
MIKROM
: poruchovost...
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam