• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    BUCCI: Promin, ale když s F89 řešíme kvalitu té pomoci a ty napíšeš že tam fakt je, očekávám že s tim máš aspon nějaké zkušenosti.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    FEDAJKIN: když píšu, že objednávám, tak asi nemam, a taky proto je tam reference jinýho ID, takže pokud ses vykecal, můžeš jít jinam...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    BUCCI: Psal jsi, že přípaná pomoc při komunikaci (při reklamaci) tam je, tak sem předpokládal že s tim máš zkušenost a podělíš se.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    FEDAJKIN: jaká reklamace? já mluvil o nějaký reklamaci? jestli chceš dělat marketing, tak klidně do pošty, pokud dáš lepší cenu za stejnejch nebo lepších podmínek... nemam problém
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    fejdakine pls, prestan tu uz orodovat. booooring
    marketing se da delat i jinak
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    BUCCI: a jak dlouho ta reklamace trvala?
    F89
    F89 --- ---
    diky:) ja zas trochu vysiluju no. :) tak BUCCI vykoupil posledni kus, nastesti v patek budou nove, takze hned v sobotu si pro nej jedu. sem fakt zvedava:)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    F89: hovory jsou "crystal clear" ... ale aktivni potlaceni hluku je trochu hloupe ... tzn ze mikrofon mej normalne u pusy a je to ok... ale kdyz telefon odklonis od pusy, druha strana muze neslyset... (ale to se da vypnout)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    F89: problem nastava pouze tehdy, je-li aktivni potlaceni ruchu a prstem, ci necim jinym si prikryjes zadni mikrofon, ktery je umisten (imho vcelku nesikovne) vedle blesku. Jinak jsem s kvalitou spokojen :)
    F89
    F89 --- ---
    a jeste teda dotaz pro majitele Mi2S. Jak jste na tom s kvalitou hovoru? Nekde jsem cetla, ze jsou s tim docela velky problemy..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    FEDAJKIN: originál faktura z originál shopu k tomu je, a jak píše F89 případná pomoc při komunikaci tam je
    F89
    F89 --- ---
    FEDAJKIN: to netuším:) píšu jen to, co je napsáno v tom pdfku, který tu je:) O tomhle by konkrétněji mohl mluvit asi id GLACIER. :)

    Já to chápu tak, že když k tomu je roční záruka - tak ano, dá ti k tomu čínskou záruku. Přeci si to nemůžu vycucat z prstu,ne? A ano, odesílám to sama do Číny - poštovné 130 Kč.

    A s tou komunikací...adresu jistě. Dejme tomu potom nějaký zkontaktování, popis závady..hele já nevim no:)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    F89: No a dá ti aspon tu čínskou nebo podle čeho to budeš reklamovat? A odesíláš teda sama do Číny a tím pomoc v komunikaci předpokládám je myšleno, že ti pošle adresu čínana?
    F89
    F89 --- ---
    je k tomu normalne rocni zaruka, ktera se uplatnuje primo v Cine. On akorat muze pomoct treba s komunikaci..
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    BUCCI: a dostaneš aspon fakturu? aby až se ti tam za rok objeví ghost touch jsi mu mohl aspon něčim mávat před xichtem zatimco tě bude ignorovat? :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    HITOMI: on je z Blanska a zatim vše jak má být... dokonce mi nabídnul "počeštění a root z miui.cz) takže velká spokojenost s přístupem
    F89
    F89 --- ---
    dneska jsem u nej taky objednala:)) snad bude mit dostatecny pocet na sklade, sakra:)))
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    porad premyslim, jestli jit do Mi3 16GB, nebo si pockat, az budou mit aspon trosku "k dispozici" 64GB...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BUCCI: dej pak vedet, chci do xiaomi natahnout i kamose, co je prave z Brna :) kdybych vedela driv, ze tam ted pojedu, taky to asi zaridim timhle zpusobem :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BLEVAJZZ: čistej google to má taky tak...

    btw: využívám referenci od GLACIERA a objednávám Mi2S od týpka z Brna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam