• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: a pristi tyden nebude. a cinstinu v tabech Temata neprelozili :P
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    jiank 4.1.24 už se stahuje :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KEJKLIR: kup si zadní kryt za 2 kila a budeš mít opraveno...

    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    AOTEAROA: taky jsem mi2s pustil hned asi čtvrtý den (cestou z hospody na asfalt :) a uštípl se mi kus rohu hned vedle skla. takže teď mám na něm silikonovou šprcku a bez folie a pohoda. Dávam si bacha abych ho nedával do kapsy s klíčema apod. Rozhodně se mi líp drží, než bez obalu. Jen jdou hůř mačkat HW tlačítka na boku.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    mně za první měsíc spadl hned dvakrát a odštípl se mi kus rohu. a bez folie na displeji bych nedala ani ránu, když to nosím bez obalu.
    ten kryt jsem si ještě furt nekoupila, ale vzhledem k děravým rukám si budu muset pořídit spíš silikonový - něco co na tom mobilu bude i když zrovna píšu atd, aby se mi nerozlámaly rohy úplně.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: to všem...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: obcas mi veci padaji :D
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: No jasne, ale to mas softwarovy naroky, na ktery ti hongmi bohate staci.
    Spise co se toho pojisteni apod. tyka, tak to ma smysl jen kdyz to budes nosit v kapse s klicema / v zadni kapse a muzes na ten mobil sednout apod.

    V opacnem pripade bych do toho neinvestoval a spise to bral jako spotrebni vec
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI:
    /copy pasta starsiho prispevku/
    nemam na telefon velky naroky, v soucasnosti mam desire X.
    pozadavky: android, rozumnou vydrz.
    pouzivam tyto aplikace (Udelal jsem si statistiku aplikaci):

    1-2 tydne google mapy,
    pubtran (denne),
    moon reader (denne),
    sleps as an android (ale ten pouzivam v nabijecce) (denne),
    dropbox (sync fotek),
    neco jako nyxdroid (custom build nezere skoro nic),
    built-in mail klient via imap denne,
    diktafon 1x tydne,
    prilezitostne mbank (2x mesicne),
    vodafone muj ucet (2x mesicne),
    total commander (mam rad poradek i v telefonu),
    wordpress (1x tydne),
    whatsApp(denne)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: to jo ja myslel spis aby to ty dva roky vydrzel a nemusel jsem do nej vrazet dalsi money.

    jinak CZC ma vzdy spoluucast :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: Tak vydrzi nevydrzi ... ty mobily vydrzi vsechny uplne stejne, pac jsou vsechny z plastu a ten ma nejake vlastnosti.
    Co s tim mobilem delas, nebo co konkretne ma vydrzet?

    Jinak jsem spise chtel rict, ze se nevyplati investovat navic do mobilu za 6K, ale spise ho nechat zit a za 2 roky koupit novej
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: potrebuju foun co chvili vydrzi myslis ze xiaomi neni dobrej napad ? sel jsem do nej protoze je celkem vykonej ma dve simky.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: 2500Kc ten mobil moralne ztrati za 6 mesicu uzivani ...
    U mobilu za 6K se IMHO nevyplati kupovat ani folii ... pokud ho nenosis v kapse s klicema
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: jenze u CZC se to resi s pojistovnou a je to jednorazovka navic jen na rok. dneska jsem se byl ptat v krakovsky a chteli za pojisteni 2500 to mi levny neprijde. za ty prachy si ten displej vymenim sam :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: u czc.cz maj o 400 levnejs, mam od nich tri, jednu mi2s a zatim no problemo ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zejtra dorazi hongmi do alzy, zvazuju ze to koupim od nich s tou zarukou na displej. co si o tom myslite ? mate s tim nekdo zkusenost ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: no nimbuzz je takova sluzba kam narves svy kecalky a pak jako pristup k nim pouzivas jejich klienta pouzival jsem to na blackberry umoznovalo mi to byt online na ICQ i kdyz jsem byl offline :) zpravy prisly po prihlaseni a stacil mi jeden klient na vsechno.

    Funguje to tak ze si na webu nimbuzz naflakas ty svy ucty a pak se prihlasis k uctu na nimbuzz
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    RAINBOF: Můžeš prosím vysvětlit :)?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLACIER: nebylo by reseni to integrovat do nimbuzz ?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: no, podle členů miui.cz máš tu nejstabilnější a nejlepší romku, která může být...
    pokud chceš ale novější, musíš si jí stáhnout z miui.cz a dát manuálně
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BUCCI: tam jsem se dívala a tam mám MIUI 3.11.22
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam