• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: Ukáže se ti u něj v aplikaci témata ohnutý roh a je tam možnost aktualizovat. Ještě by to mohlo samo upozornit notifikací..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: paráda, jen dotaz (i když nevim jestli zrovna na tebe)... jak funguje update, musim stáhnout znova set ikon nebo ne?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    btw nova verze ikonek http://zhuti.xiaomi.com/detail/fb7909ef-1f36-4875-80c4-fa345a05477e naleznete ve sve sekci temata ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUCCI: to je "skvělé" :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: dá se, buď přes miPhone Manager (ten je ale v čínštině...) nebo https://i.xiaomi.com/
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Mozna trochu zbytecny dotaz, ale pouziva nekdo sifrovani androidu na xiaomi? Funguje to bez problemu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dotaz, jak se zvenku dostanu do miDrive ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: mam hodne spatny zkusenosti s postou z Ciny, takze radsi kupuju vsechno ted. Navic u sluchatek (tim spis takhle jemnych) mas velkou sanci, ze se ti nejakym zpusobem podelaji, tak je myslim dobry je mit moznost reklamovat kousek od domova.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: njn na ofiko shopu v Číně vyjdou na oolovic
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DRAGON: super, pokukoval jsem po nich, kdyz jsem si rozslapnul Klipsche S4 a premyslim, cim je nahradim, nez si poridim odlitky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: nevim jestli vas to tu bude zajimat, ale Xiaomi sluchatka velmi potesila. Hrajou skvele, cena je luxusni (999), maji spoustu nastavcu, kvalita je vyborna, maji prijemny kabel, na android funguji skvele. Samozrejme nedosahuji presnosti jako treba moje Hfky, ale na bezny poslech jsou naprosta bomba! fakt doporucuju vyzkouset.
    a co je opravu velmi mile prekvapeni, je baleni ;)

    a jsou neskutecne lehky, vubec nejsou citit v usich, handsfree je lehoucky, kabel textilovej, takze nezadrhava o obleceni a co me potesilo vic nez hodne je to, ze kdyz jdete, tak neduni, proste velmi potesujici, ja si je snad koupim. Kdyz je srovnam s miniaturnima Klipsch X7i, ktery se mi podelaly po mesici ani ne, byly tezsi a nekdy chrcely pri urcitejch frekvencich a stojej 4x vic.... no tak to je masakr..

    Xiaomi Original černá | Alza.cz
    http://www.alza.cz/xiaomi-original-cerna-d514192.htm?IDP=2219
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    koukal jsem na miDrive a mam tam 520GB prostoru ? to jako fakt ? nemělo to být 8 ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: ne prolezl jsem vše a není.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: přesně tak... ještě tak sehnat yahoo počasí s aktivníma ikonama, nebo donutit bzweather k funkčnosti... tak jsem šťastnej

    jinak u témat stačí dát v apliacích smazat data (a pak se tam do další komunikace se servery drží překlad...), chce to reportovat na ofiko fórum, je to chyba od minulýho tejdne...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: a pristi tyden nebude. a cinstinu v tabech Temata neprelozili :P
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: nezapina se root v nastaveni? na mi2s to je. optimalizace-povoleni-prava root
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    z alzy jsem hongmi dostal s CZ lokalizací...
    miui miui-jhbcnal5.0
    ale neni tam root jak ho pořídit ?
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    BUCCI: To bohužel ne. Mám uštípnutý rožek co je kolem displeje, zadní kryt to nevyřeší. Rohy už ale kryje ten silikonový obal
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    jiank 4.1.24 už se stahuje :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KEJKLIR: kup si zadní kryt za 2 kila a budeš mít opraveno...

    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    AOTEAROA: taky jsem mi2s pustil hned asi čtvrtý den (cestou z hospody na asfalt :) a uštípl se mi kus rohu hned vedle skla. takže teď mám na něm silikonovou šprcku a bez folie a pohoda. Dávam si bacha abych ho nedával do kapsy s klíčema apod. Rozhodně se mi líp drží, než bez obalu. Jen jdou hůř mačkat HW tlačítka na boku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam