úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Xiaomi a MIUI
RAINBOF
---
---
10:43:51 15.2.2014
mám v telefonu sim1 kde mám data pak sim2 kde jsou data desně drahá tak je mám vypnutá a výchozí je sim1. nicméně jsem se díval do přehledu a mám nasurfováno 400kb na sim2 máte někdo ponětí jak k tomu mohlo dojít ?
PRUSATKO
---
---
21:51:13 14.2.2014
BUCCI
: ted jsem to projizdel a je tam reseni pomoci rootu a wsm tools ;-) nezkousel jsem, jak jsem psal, u me ok
BUCCI
---
---
20:47:33 14.2.2014
1 odpověď
PRUSATKO
:
RAINBOF
: právě si myslim, že zatim řešení neni...
RAINBOF
---
---
18:02:49 14.2.2014
1 odpověď
PRUSATKO
: dík prejedu to..
PRUSATKO
---
---
17:42:43 14.2.2014
2 odpovědi
RAINBOF
: slečna má redmi s posledni stable a ok. zkus se mrknout na forum miui.cz, je tam navod :-)
AOTEAROA
---
---
14:08:53 14.2.2014
1 odpověď
a mně se stále každý týden aspoň jednou restartne mobil po příchodu sms a pak se zapne a zvuk je na plný kule. dnes zas.
BUCCI
---
---
13:00:26 14.2.2014
RAINBOF
: netušim, Hongmi nemam, ale dost se to probírá na miui fóru...
RAINBOF
---
---
12:59:44 14.2.2014
2 odpovědi
BUCCI
: Ano hongmi...
a je nějaký řešení ? proč se vlastně odinstalovávají ?
BUCCI
---
---
12:58:32 14.2.2014
1 odpověď
RAINBOF
: hongmi? jestli ano, tak je to známá chyba v poslední stable 5 verzi...
RAINBOF
---
---
12:38:21 14.2.2014
1 odpověď
Každý týden se mi sama odinstaluje aplikace calendar pro nevíte čím to může být ? naposled se to stalo dnes ráno.
BUCCI
---
---
20:18:22 13.2.2014
MIKROM
: ani tam žádnej nebyl... posíláno z nyxdroidu a nějak se mu to nelíbilo... každopádně fotka bez úprav, sám jsem z ní byl nadšenej
MIKROM
---
---
19:30:56 13.2.2014
1 odpověď
snazim se najit rozdily mezi
BUCCI
a
BUCCI
, ale marně :)
BUCCI
---
---
19:04:00 13.2.2014
1 odpověď
IMG_20130720_140046.jpg
AOTEAROA
---
---
15:32:42 13.2.2014
F89
: je pravda, že já v podstatě nefotim... fotim si akorát tak v práci věci na stole nebo jídlo a nemam na ty fotky žádný nároky. kdybych něco chtěla fakt fotit, beru si foťák, ale poslední dobou spíš vůbec nefotim. takže nejsem moc srovnávací vzorek, no.
AOTEAROA
---
---
15:02:26 13.2.2014
F89
: absolutně nic jsem s foťákem nenastavovala, prostě cvakám :) a když chci nějaký filtry, mam na to aplikaci Vignette.
BUCCI
---
---
22:21:19 12.2.2014
MIKROM
: com.waze také jméno podle mě totožný s normální apk
FEDAJKIN
---
---
21:54:40 12.2.2014
+7
:)
MIKROM
---
---
21:48:15 12.2.2014
1 odpověď
BUCCI
: jakej ma ta waze beta nazev? com.waze.beta?
BUCCI
---
---
21:39:34 12.2.2014
1 odpověď
MIKROM
: paráda, možná ještě by bylo dobrý popřemejšlet o:
- cam scanner (má ofiko novou ikonu s písmeny CS)
- system tuner (ta ikona, co tam je nějak nesedí mezi MIUI)
- waze (mam betu, a ikona se mi moc nelíbí... to je ale spíš subjektivní názor)
MIKROM
---
---
21:27:36 12.2.2014
1 odpověď
BUCCI
: jj, uz mam 32 novych ikonek
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam