• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: setkal, je na to nějaká app (tuším Numberfixer), musíš mít všechna čísla s mezinárodní předvolbou ;)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    : jojo na ty cisla uz jsem prisel. Upravuju to nejakou apk. Ja prave myslel, ze uz ma miui port nejake novejsi verze treba 4.3, ale nikde jsem se o tom nedocetl ....
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    MIKEKT: 4.1.2 je zatim aktualni. Uprav si kontakt do mezinarodniho formatu na +420 a mas po problemu, kdyz tak sleduj miui.cz
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Pri prichozim hovoru nevidim jmeno kontaktu jenom cislo i kdyz ho mam ulozeny. Nesetkal jste se s tim nekdo? Jinak jakej android je v nejnovejsi verzi MIUI 4.3.28 ? Zatim jenom 4.1.2 android?
    F89
    F89 --- ---
    Jsem teď v hrozným shonu a nestíhám nějak číst. A na fóru jsem to taky nevyčetla.

    Nevíte, jak je to s tím Redmi Note? Bude i evropská verze a kdy asi tak? Přítel přemýšlí, jestli na něj čekat nebo ne. díKY:)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: vykvetl??? v tý rejži měl být aspoň 2 týdny...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    dolní a postranní světlý čárky se zmenšujou. ten horní flek malinko taky. zato mi ten displej ale vpravo vykvetl :D ach, romantika.

    TOOMIX: já vím, ono to tak skončí.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: kup novej telefon
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: maximálně DPH 21%, pokud je zásilka nad 22€ a celníci to chytěj
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: když tohle objednám, tak ještě platím z Číny daně atd, že?
    uvažuju, jestli to má smysl objednávat a měsíc na to čekat a zaplatit bůhvíkolik, nebo jestli se na to vykašlat a koupit noveje telefon. každopádně vlhkost/mrtvost postupuje. a budu to vůbec umět vyměnit? kdo to udělá?? :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BUCCI:
    RAINBOF:
    když se podívám zblízka, je vidět že i ten tmavej flek jsou prostě pixely, ne vlhkost jako taková.
    sušila jsem to dva dny rejží. každej mi na to radí protichůdný věci, teď už je asi dost pozdě, každopádně po akci "koupání" jsem ještě několik hodin nebyla vůbec v civilizaci, takže na nějaký rychlý zásahy nebyla šance, jen jsem to rozložený sušila toaleťákem a pak až večer to sušila doma. dneska už bych to taky udělala jinak, v rámci možností, já tak nějak počítala s tim že ten telefon vytaženej z vody už ani nezapnu, takže to že furt běží je pro mě vlastně zázrak, taky čekám kdy chcípne, a dooufám že to bude co nejpozději :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: zajímalo by mne kdy ti ten telefon odejde. neb podle toho obrazku je dilo zkazy takzvaně "in progress". Radši zlikviduješ telefon než si ho nechat profi vysušit ?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: jak dlouho jsi ho sušila? protože mi přijde, že to je furt vlhkostí (teda ten tmavej flek)
    je fakt, že mohly zoxidovat flex kábly... už
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    :(

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUNDA: jelikož dělám v bankovnim sektoru, tak vim, že jsou klienti, kterejm se VIP kurzy mění á 5 vteřin...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BUCCI: až budeš cokoliv kupovat tak si to přepočítej. Pozor někdy to není úplně jednoduché, některé banky mění kurz i během dne. Ale troufám si říct, že střed od prodeje rozlišíš a budeš nemile překvapen.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUNDA: jako téměř všechny karetní operace v zahraničí
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BUCCI: to bych rád věděl v které bance :-D Prosím ověř si to!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTISHEK: S mým Hongmi se mi stalo to samý a dopadl jsem úplně stejně. Uvažuju o kovovým zadním krytu, ale většinou údajně dost ruší signál a GPS
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    AOTEAROA: taky už opět začínám přemýšlet nad obalem, krytem či čímkoliv jiným, abych to aspoň trošku uchránil :) štěstí, že je zbytek naprosto v pořádku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam