• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EVILMIND: konkrétní důvod myslím nejde dohledat. já jednou psal vývojáři
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EVILMIND: těch omezení může být mnoho. např. velikost display, ram, ale taky může být miui označeno jako nekompatibilní
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jak zjistim duvod, proc presne mi to nenabizi aplikaci v Play - jsem si chtel koupit Hitman Go, nemohl jsem to najit, tak koukam z PC a rovnou to pise, ze "Tato aplikace není kompatibilní s vaším zařízením" (MI2S). V pozadavcich je jen Android 2.3.3+, takze presne nechapu, v cem je problem?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Parada, to je ono. Diky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIUI CZ&SK • Návod na ROOT a CWM pre Xiaomi Hongmi TD + WCDMA
    http://www.miui.cz/viewtopic.php?t=1019

    návod začíná od

    Screenshoty pre tých ktorí majú ešte staršie CWM v Čínštine

    Inštalácia ROM v CWM (pohybujeme sa tlačidlami hlasitosti a potvrdenie je tlačidlo zapínania)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: aha, takže máš to CWM v čínštině?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Presne podle toho jsem to delal. A jak rikam, nemam ani stejne to menu kdyz chci udelat obnovu do tovarniho nastaveni. Coz je tam dole taky popsano.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: stáhni

    http://celogeek.miuiandroid.com/hongmi/xiaomi.eu_multi_HM2013023_WCDMA_JHBCNBD15.0_jb-4.2.zip

    ulož na vnitřní paměť (ta co má 4GB), a postupuj podle tohohle návodu přes Updater ;)

    MIUI CZ&SK • Návod na inštaláciu CZ/SK ROM pre Xiaomi Hongmi TD+WCDMA
    http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=2307

    Nelekej se, po stisknutí restartu může být třeba i 3 minuty na displeji tma, pak se to rozjede ;)

    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: WCDMA
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: aha, Stable 3...máš TD nebo WCDMA?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: JHBCNAH3.0
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: co tam máš teď za verzi MIUI?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Tak vubec nejde stable 15 nainstalovat. Hlasi to nejakou chybu pri cteni toho raru. problem je, ze reboot menu a vsechny tyhle systemovy menu jsou v rozsypanym caji. V tom se clovek nevyzna.
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    WOJTISHEK: Ok, stahla jsem si ROM z cinskych stranek xiaomi ...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KRISTYNAKITZ: momentální pozice v Číně hovoří za vše :) fotoaparát je divný, ale ostatní věci, spojené s Čínou, jsou právě v CZ/SK verzi MIUI pro MI2S dány pryč právě z toho důvodu, že se na území našich zemí nijak nevyužijí
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    WOJTISHEK: 1. pada mi aplikace Fotoaparat, 2. kalendar prestal ukazovat cinske svatky i kdyz jsem prepnula na cinstinu, 3. kdyz vola nezname cislo prestala se aplikace kontakty dotazovat cinske databaze, co to je za hovor (jestli je to marketing nebo neco jineho) - jsem ted momentalne v Cine, takze se mi to pomerne hodi :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KRISTYNAKITZ: jen ze zvědavosti - proč ji tam chceš?
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    Ahoj, mam Mi2S a updatnula jsem na ceskou MIUI ROM, nevite, neda se tam nejak snadno vratit ta puvodni ROM? Diky moc
    DYNK
    DYNK --- ---
    Jde nejak donutit soubor, aby se otevrel v urcity aplikaci? Mam soubor s priponou .networkconfig a mam aplikaci, ve ktery se to ma otevrit. Ale neotvira se to v ni automaticky a kdyz na ten soubor kliknu, da mi to na vyber, jestli ten soubor obsahuje text, obrazek a td a podle toho mi nabidne aplikace pro jeho otevreni. Ta moje aplikace ale v nabidce neni. Nevite nekdo jak na to? Na ostatnich androidech se ten soubor otevira automaticky v aplikaci. Mam Mi2S
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Jeste ne. Dnes to napravim.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: máš tam poslední Stable 15 z miui.cz?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    Ahoj, mam problem s Red Rice, tak se chci zeptat zda jste podobny problem nekdo resil.

    Po urcite dobe (den/par hodin) se z telefonu neda volat, psat zpravy ani se pripojit na internet. Pri pokusu o volani se telefon zasekne a jakoby stale vytaci. pri pripojovani na internet se nic nedeje. Indikace signalu je vzdy zasekla na 3/4 a pripojeni Edge. Jedinym resenim je restart. Problemem je, ze v dobe, kdyz to nefunguje se nikdo nedovola mne. A ja to zjistim, az kdyz nekam chci volat nebo se pripojuji na intrnet. Po restartu klasicky prijdou zpravy o zmeskanych hovorech. Dal jsem to na reklamaci, kde problem nelokalizovali a preinstalovali system. Problem se ale po trech dnech opet objevil. Pred reklamaci bezel mesice bez problemu.
    Mel jste nekdo stejny problem? Existuje neco, co bych mohl vyzkouset pro odstraneni problemu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam