• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EVILMIND: těch omezení může být mnoho. např. velikost display, ram, ale taky může být miui označeno jako nekompatibilní
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    Nevite prosim jak zvetsit misto pro prilohy v mailu? Hlasi mi to, ze nelze dokoncit stahovani protoze neni dostatek mista pro prilohy a nemuzu nikde najit, jak to zvetist, protoze jinak mam 16GB volne. (MI2S) Dekuji.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jak zjistim duvod, proc presne mi to nenabizi aplikaci v Play - jsem si chtel koupit Hitman Go, nemohl jsem to najit, tak koukam z PC a rovnou to pise, ze "Tato aplikace není kompatibilní s vaším zařízením" (MI2S). V pozadavcich je jen Android 2.3.3+, takze presne nechapu, v cem je problem?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Parada, to je ono. Diky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIUI CZ&SK • Návod na ROOT a CWM pre Xiaomi Hongmi TD + WCDMA
    http://www.miui.cz/viewtopic.php?t=1019

    návod začíná od

    Screenshoty pre tých ktorí majú ešte staršie CWM v Čínštine

    Inštalácia ROM v CWM (pohybujeme sa tlačidlami hlasitosti a potvrdenie je tlačidlo zapínania)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: aha, takže máš to CWM v čínštině?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Presne podle toho jsem to delal. A jak rikam, nemam ani stejne to menu kdyz chci udelat obnovu do tovarniho nastaveni. Coz je tam dole taky popsano.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: stáhni

    http://celogeek.miuiandroid.com/hongmi/xiaomi.eu_multi_HM2013023_WCDMA_JHBCNBD15.0_jb-4.2.zip

    ulož na vnitřní paměť (ta co má 4GB), a postupuj podle tohohle návodu přes Updater ;)

    MIUI CZ&SK • Návod na inštaláciu CZ/SK ROM pre Xiaomi Hongmi TD+WCDMA
    http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=2307

    Nelekej se, po stisknutí restartu může být třeba i 3 minuty na displeji tma, pak se to rozjede ;)

    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: WCDMA
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: aha, Stable 3...máš TD nebo WCDMA?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: JHBCNAH3.0
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: co tam máš teď za verzi MIUI?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Tak vubec nejde stable 15 nainstalovat. Hlasi to nejakou chybu pri cteni toho raru. problem je, ze reboot menu a vsechny tyhle systemovy menu jsou v rozsypanym caji. V tom se clovek nevyzna.
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    WOJTISHEK: Ok, stahla jsem si ROM z cinskych stranek xiaomi ...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KRISTYNAKITZ: momentální pozice v Číně hovoří za vše :) fotoaparát je divný, ale ostatní věci, spojené s Čínou, jsou právě v CZ/SK verzi MIUI pro MI2S dány pryč právě z toho důvodu, že se na území našich zemí nijak nevyužijí
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    WOJTISHEK: 1. pada mi aplikace Fotoaparat, 2. kalendar prestal ukazovat cinske svatky i kdyz jsem prepnula na cinstinu, 3. kdyz vola nezname cislo prestala se aplikace kontakty dotazovat cinske databaze, co to je za hovor (jestli je to marketing nebo neco jineho) - jsem ted momentalne v Cine, takze se mi to pomerne hodi :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KRISTYNAKITZ: jen ze zvědavosti - proč ji tam chceš?
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    Ahoj, mam Mi2S a updatnula jsem na ceskou MIUI ROM, nevite, neda se tam nejak snadno vratit ta puvodni ROM? Diky moc
    DYNK
    DYNK --- ---
    Jde nejak donutit soubor, aby se otevrel v urcity aplikaci? Mam soubor s priponou .networkconfig a mam aplikaci, ve ktery se to ma otevrit. Ale neotvira se to v ni automaticky a kdyz na ten soubor kliknu, da mi to na vyber, jestli ten soubor obsahuje text, obrazek a td a podle toho mi nabidne aplikace pro jeho otevreni. Ta moje aplikace ale v nabidce neni. Nevite nekdo jak na to? Na ostatnich androidech se ten soubor otevira automaticky v aplikaci. Mam Mi2S
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Jeste ne. Dnes to napravim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam