• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: to máš asi smůlu ;) každopádně Hongmi jde rootovat přes TRPW nebo VRootem přímo z Windows ;)

    Heslo na roota tušim nastavit nejde
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nedari se mi rootnout Xiaomi hongmi 4.2.2 HM2013023 MIUI-15.0.0
    rootnuty to nemam z vyroby byt nekteri tvrdi ze to musi byt. je mozny mit roota na heslo jako klasicky v linuxu ? zatim jsem se setkal u telefonu tim ze jen vyskocila hlaska zda to chci. nechtel bych mit telefon tak moc otevreny :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Zdravím, máte někdo xiaomi redmi 1S?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: naštěstí můj drží tohle je švagrový. naposledy v reklamaci v únoru; stejnej problem.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: tohle jsem jeste nevidel... mi2s a redmi, posledni dobou ale pozoruji jemne flicky, jakoby nekde podsviceni bylo jasnejsi, jen u svetlych barev pri nacitani webu napr. pri beznem uzivani nepostrehnutelne
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    už jste se někdo setkal s touto opakovanou vadou ?


    F89
    F89 --- ---
    EAT_ME: no nevim nevim. mam mi2s, pritel redmi1S - predtim milion zprav klasika, a kdyz sme zacali psat v cloudu, tak to zustalo ve stejny konverzaci, jen nejsou bubliny zeleny ale modry. Takze v prechodu na cloud asi tvoje chyba nebude, ale kdo vi... :)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Je mozny, ze kdyz mam zmrazenou apk na zpravy mms.apk a mam tam alternativu, tak mi obcas neprijde sms?
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    RUM: Jo to se mi stalo nedávno v hospodě taky.
    RUM
    RUM --- ---
    Mě se dnes samovolně vypnula mi2s v kapse. Možná mu bylo vedro. Když jsem brouzdal na netu na slunci, tak byl úplně horkej
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    SUMI: Mně dneska přišlo jestli to nedělá přepnutí na cloudový zprávy.
    SUMI
    SUMI --- ---
    EAT_ME: mě, ale jen u jednoho čísla zatím :D
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    Dneska se mi stala zase taková divná věc u Mi2S. Píšu si s někym na čísle +420blabla = jedna konverzace, ale další zpráva najednou přijde od 420blabla (bez + na začátku) a vytvoří se tím další konverzace. Dělá to někomu taky?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem si myslel, ze na to vyzraju, a udelal si druhej account autorizovanej jen pro email, nicmene bez pridani telefonu me to nenecha lognout na cloud, a telefon me nenecha pridat protoze je boundnutej na prvnim uctu, a unboundnout me ho nenecha, protoze bych musel nejdriv dat jinej telefon (fakt to nejde jen smazat), a na ten bych, a je to tady znovu, nejdriv musel dostat tu SMS! :-) Proste parada no...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TOOMIX: to je takovej ten, co se nejdriv musim prihlasit pres web (tj. dostat sms), a vyfotit tam QR kod? ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EVILMIND: na cloud se dá přihlásit přes aplikaci Generátor ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Na micloud se mi nikdy nepodarilo lognout, proste nedostanu tu SMS. Co jsem koukal na anglicky diskuse, tak nejsem rozhodne sam. Nicmene telefon se tvari, ze zurive zalohuje, takze asi cloud mam, akorat takovej jednostrannej... :-)
    RUM
    RUM --- ---
    Prej teď je problém akorát u přehrávače hudby, že stahuje obrázky alb ikdyž to má zakázáný a potom mě mrzí, že nejde ten micloud na 100%, ale to je spíš minoritní problém
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SUMI: přesně jak píšeš... jedinej problém, kterej mam je s CZ e-mailem (protože používám widget), na to je ale workaround, takže no problemo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam