• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    BUCCI: Tak adresa funguje, ale když se zaloguje, tak to chce čínsky nějaký potvrzení, který by asi mělo přijít sms. Ta ale nepřichází.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOBULIX: jo... jen před měsícem byla změněná adresa na https://i.mi.com/ + já používám rovnou angličtinu, takže https://i.mi.com/?_locale=en
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    BUCCI, KOD3K: Aha, tak jsem je zkusil odebrat z plochy a znovu přidat a teď už je ten text česky, mohlo mě to napadnout dřív :)
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    BUCCI: Mám Mi2S
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Funguje vám i.xiaomi.com ? Obecně? teď?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KOD3K: co máš za telefon... od nějaký 4.6.20 je to přeložený, pokud máš Hongmi nebo Redmi - tak musíš počkat na další stable
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    Jak lze přeložit počasí na ploše u hodin? Viděl jsem screeny kde je popisek česky, ale já ho mám pořád anglicky. Ne, že by to byl nějakej ohromnej problém, ale když už je většina textů v telefonu česky, případně čínsky :D tak se mi tam ta angličtina moc nehodí. Díky.
    SUMI
    SUMI --- ---
    BUCCI: Díky, mrknu na to, snad něco najdu! :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SUMI: jj, v tématech, stačí si jen vybrat... "štípni" na ploše a dej edit na hodinách, zobrazí se ti témata hodin (když si nevybereš z lokálních, můžeš vybírat z tisíců kousků online)
    SUMI
    SUMI --- ---
    MIKROM: super! díky moc! :)

    ikonkový OT, nevíte, jestli jsou někde k nalezení vycentrovaný miui hodiny na plochu (ty co jsou na lockscreenu)?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: jo ty hodiny jsou takovy divny..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: zkoušel (dneska i 3.0.3) a paráda... sice se mi nelíbí ty černý aktivní hodiny, ale zároveň jsem psal prosbičku o úpravu Wifi Overview Pro
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Už jste postřehli nové flat ikonky? Ne? Tak šup šup na miui.cz :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ECLIPSE: tady bych asi poprve zkusil restart do recovery a boot do druheho systemu
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Pánové poradíte někdo, stáhnul jsem si z app. tapety nějakou úvodní animaci, zkusil jse jí, dal jsem restart, ale animace běhá pořád kolem dokola, takže se do systému nedostanu. Co s tím? :( Jak jí smazat, nebo přeskočit?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: vcera vysla stable 16, ale neni k ni changelog, asi bych pockal, jak se to s ni vyvrbi
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    BUCCI: jj řešim, ona témata v poslední aktualizaci MIUI15 na Hongmi nějak nefungujou...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ECLIPSE: si pres temata stahni jiny hodiny ne?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: ten funguje, dokonce i v češtině, ale ta barva a font jsou děsný... :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: a normalni widget 4x2 s hodinama nefunguje? taky ukazuje pocasi (stupne a anglicky, jak bude)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: dík, ale to jaksi nepomáhá, mám nastaveno že jí věřím už delší dobu a nic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam