• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TOOMIX: supr diky za info :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRIPLT: nedává se to na palubovku, ale na přední sklo přísavkou, a přes páčkou se udělá další podtlak. Drží to pevně, nespadlo mi to ani na silnici 3. třídy. Pružina je pevná tak akorát. Ta červená guma v těch klipsnách zabraňuje vyklouzávání telefonu. Nepřjde mi, že by to telefon poškozovalo
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TOOMIX: ufff to na te palubovce fakt tak dobre drzi? Vypada to kazdopadne zajimave to se musi nechat... :)
    Nejsou ty svorky zbytecne silne? At to neposkozuje telefon :-)))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRIPLT: jestli můžu doporučit držák do auta, tak jednoznačně tenhle ;) Používám ho na Hongmi a je super

    New Clip Car Mount Windshield Cradle Phone Holder for Smart Phone GPS Cell Phone | eBay
    http://www.ebay.com/...t-Phone-GPS-Cell-Phone-/400608926131?pt=US_Mounts_Holders&hash=item5d462719b3
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Obří čínský trh se smartphony má nového vládce. "Neznámý" Xiaomi překonal Samsung | byznys.ihned.cz - Zpravodajství
    http://byznys.ihned.cz/...-cinsky-trh-se-smartphony-ma-noveho-vladce-neznamy-xiaomi-prekonal-samsung
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TRIPLT: jeste se mi celkem libi ta nahradni nabijecka...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    ASACHI: pekny diky za info... hned jsem klidnejsi asi ten telefon poradim od tama :-)

    Btw... nejake doporucene prislusenstvi?
    Koukal jsem na nejake to tvrzene sklo na displej - imho staci jen ta folie ne? :-)
    Poridim k tomu drzak do auta.
    Nic jineho nepotrebuji ne? :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Jinak pokud by nekoho zajimal cely postup, tak to bylo takto:

    - napsano na podporu ibuygou
    - podpora poslala info kam telefon a jak poslat (asi 7 radkova cinska adresa)
    - telefon zaslan ceskou postou
    - 10 pracovnich dni to slo k nim na postu
    - 5 dni se to susilo na poste
    - dnes email zpatky, ze mobil opraven a ze si mam koupit sanky na SIM nove a poslat jim kod objednavky
    - zaslan kod objednavky a ted to bude kompletovano a poslano zpet
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ASACHI: ufff
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    BUCCI: Zcela jednoduse ... tata mel nutkani 5x za den menit sim kartu z mobilu do mobilu, kdyz jsem mu dal novou mi3 ... pochopitelne to ten slot nedal, pac to tata rval nehtem ven misto toho cupliku na vyndani tech sanek na sim ...

    Ja mam doma 2x redmi a SIM jsem tam daval jen po koupi, od ty doby tam jsou, takze netusim co ho k tomu vedlo :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ASACHI: jak se dá zničit slot?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WOJTISHEK: jj zajdes na postu a reknes ze to chces poslat airmailem ...

    Trvalo to 10 dni nez to doslo tam a 1 tyden to ibuygou susilo na poste (pry to vyzvedavaji 1x tydne).
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ASACHI: fajn cena :) normálně přes poštu?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WOJTISHEK: Do ciny asi 300, zpatky netusim, jeste to kompletuji ... predpokladam ze stejne, pokud to neposlou airmailem
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ASACHI: cena dopravy? kterým dopravcem?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Moje čerstvá zkušenost:

    MI3 vlastní vinou zničen SIM slot
    Zasláno ibuygou zpět
    Oprava zdarma (výměna desky) ... pouze platím 10$ za držáček SIM (ten malý šuplíček)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Objednával jste někdo přímo z ibuygou.com? Má cenu šetřit a koupit od nich s 1 roční zárukou, nebo raději připlatit a koupit v ČR? :) diky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PYRO: díky, já si právě nebyl nikdy jist jestli to není že prostě nejdou žádný data.... Děkuji mistře
    PYRO
    PYRO --- ---
    GLACIER: ze by jedes prstem od horniho okraje dolu, tam jsou dv moznosti, oznameni a prepinace. tak na prepinaci vypnes data a zapnes wifi. Takto to mimo jine funguje snad u vsech android systemu.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER: tedy... chtěl jsem napsat, že chci být odpojeny od internetu operátora a jet data přes wifi...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Hoši... poraďte mi, vždycky mám na dovolené dilema... jakým jedním tlačítkem se na xiaomi odpojim od sítě a přitom mi stále půjde internet, když se připojim k wifine?

    Jde to vůbec? Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam