• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: u hongmi ne, tam se musí flash a doinstall

    AOTEAROA: xiaomi telefony nemají uzamčený bootloader, takže nahrátím jiné rom by se záruka ztratit neměla, ale poptal bych se u xiaomimobile.cz.... nebo na miuios.cz
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MIKROM: mno já mám u některých fólií špatnou zkušenost spíš s tím že se začnou odlepovat. a muž je v přilepování těch Zagg folií už profík, takže toho se nebojim. spíš mě tam nalákalo to tvrzení, že jsou na tom méně vidět ohmatance. o existenci matné folie jsem neměla tušení.

    ten výběr Hongmi oproti 1S píše spousta lidí a dost z nich vyzkoušelo obojí. já byla s Hongmi naprosto spokojená, hry nehraju.

    jo a chci 2 simky.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: root se snad zapina v nastaveni, ne? | proc ne 1S? ta stara verze se jeste da sehnat? proc si dobrovolne koupit neco s MediaTek cipsetem, pff | ScreenShield/InvisibleShield/Zagg si nejdriv nekde prohledni v realu, sice u tech folii pisou, ze jsou pomalu neprustrelne, ale spatne se lepi (mokrou cestou) a jsou takove gumove na dotek | spis bych si koupil za dolar klasickou tvrdou folii, akorat matnou - na ni nejsou otisky videt.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: jo a na ibuygou.com mají všechno k Hongmi vyprodané, počítám že mám lepší koupit to v ČR a holt si to rootnu atd tak jako tak a přijdu o záruk, žejo, ale to je mi asi jedno... dá se to pak tak jako tak reklamovat jinde než u toho CZ shopu?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    konečně mám prachy a jdu si tedy koupit nový telefon, hurá!
    pročetla jsem si diskuze na miui fóru a došla k tomu, že si opět koupím původní Hongmi s MTK procesorem a ne ten nový 1S. někdo něco k tomu?
    jaké používáte ochranné fólie na displej? chci něco lepšího než klasickou fólii, muž má na HTC nějakou supervěc, která omezuje otisky prstů a je fakt hodně odolná, je něco takovýho i na Hongmi? je to tohle?
    ScreenShield fólie na displej pro Xiaomi Hongmi REDMI (Red Rice) (displej) (XIA-REDMI-D) | T.S.BOHEMIA
    http://www.tsbohemia.cz/...d-folie-na-displej-pro-xiaomi-hongmi-redmi-red-rice-displej-_d187661.html
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Přechod na novou doménu miuios.cz byl zpusoben díky nekalé praktice našeho bývaleho obchodniho partnera, který využil naší důvěry a "bývalého" vlastníka domeny miui.cz. Díky tomuto odkoupení domény, se nás pokusil vydírat za účelem ovladnutí trhu a poškození našich obchodních partnerů. Aktuálního majitele lze zjistit na adrese http://www.nic.cz/whois/?d=miui.cz
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    nevim jestli jste zaregistrovali, ale 19. by mela byt venku miui v6 na kitkatu pro mi2s, bude jiste nedoladena, ale jsem rad, ze se rozhodli pro 4.4 :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Video Demo Process of Xiaomi Mi-4 - Tekno Tube
    https://www.youtube.com/watch?v=PbsKrbCeX74
    PYRO
    PYRO --- ---
    ZYAN: ja osobne uz mam skoro rok thl W100

    no je pravda ze ja sem hracicka, ale zase to je cisty android :) trosku sem si hral s GPS aby chodilo dobre ...
    jinak neni problem
    beha svizne a nepada
    GP bez problemu aplikace vesmes vsechny. Respektive nemam problem s tim ze by nebyli podporovany.
    nabyjim kazdy den skoro.

    ted nejak zacal blbnout fotak - je pravda ze sem cetl ze i vyrobce oficialne priznal ze v nejake rade byl problem. No uvidim jak to vyresim :) je to vec co az tak nepotrebuju :)

    Ale co sem mel redmi tak je to rozhodne lepsi kus zeleza :)

    co sem ted koukal na nove modeli THL tak me jeste zaujalo L969 silna baterie + LTE


    Ale to vse je do jineho fora :)
    i kdyz ja na W100 provozuju MIUI a vcelku bez vaznych potizi :)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    PYRO: Jo? Jaká značka, jestli mohu? Jaké zkušenosti?
    Přemýšlel jsem o THL T6s..
    Ale zatím u mě vyrhává Xiaomi cena/kvalita. Přemýšlím o Redmi 1s x Redmi Note s LTE a teoreticky Redmi Mi3

    Jde mi hlavně aby:
    - To fungovalo a s minimem hraní a zařizování
    - Tam běhaly aplikačky z GP
    - Nemusí to být velký ani mít extra rozlišení
    - To nelagovalo a nepadalo
    - Baterka vydržela den až dva
    PYRO
    PYRO --- ---
    rikam nebyl sem jeste nucen nic reklamovat :)
    respektive kupuju tam levne kusy u kterych si rikam ze kdyztak koupim dalsi :)
    ano jedno xiaomi redmi sem take porizovatl
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    PYRO: Jaký typ? Xiaomi?
    Já četl že první reklamace většinou projde (tak po 2-3 měsících), ale druhou už nepřeberou na poště a pokud jim dále píšeš, dají si tě do spamu a zablokujou IP.
    PYRO
    PYRO --- ---
    ZYAN: zase ja + nznami objednali 4 ks reklamaci sem jeste resit nemusel tak nevim. Takze spokojenost. Kazdy telefon jeste pred poslanim kazdy zapinaji a delaji zakladni nastaveni, jako napriklad lokalizace. Vsechny co prisli sem zapnul a byli v cestine a to sem tam nechtel jejich etotalk rom. tak bych rekl ze vystupni kontrolu maji slusnou :)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ZYAN: Tak jsem si uz nasel vic info.
    Dodaji to, ale reklamace stezi projde a mobily obcas dorazi nefunkcni (ne xiaomi).
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Mate nejake zkusenosti s http://www.etotalk.com/
    Na ruznych CZ forech jsem cetl dobre komentare.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    VEEHELL: zrusil jsem mikey, music, video, poznamky, prirucky, assistenty, generator, pocasi, kalendar, mail a podobne aplikace a razem misto 180-210MB ram to uz hazi 270-340MB a klavesnice zatim nezazlobila. Jest otazkou co jeste muzu deaktivovat/odinstalovat (coz me trosku sere, ze mohu jen deaktivovat a nebo dokonce ani to ; takze diky TitaniumBackup jsem to vyloupal vse na co mam jiz koupene/oblibene aplikace)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nektery ty zmeny updatu me zacinaj docela vytacet, treba ted buhviproc zmizely animovany tapety, a zustaly tam jen dve? Skoro pokazdy nejaka takova prkotina...
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    TOOMIX: MREDDY: zatim podezrivam kombo ingress + hangout vs brzo plna ram ... takze jsem mu ubral par aplikaci co nepouzivam a uvidime jak moc se to bude projevoat ci ne.
    MREDDY
    MREDDY --- ---
    VEEHELL: tohle mi dělá klávesnice na Mi3 na 4.8.22 ,ale zpozoroval jsem to po updatu Google chrome (na material vzhled),do té doby se mi to nestalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam