• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: Root je soucasti ROM od par verzi zpatky ... staci si nahrat z miui.cz posledni ceskou.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    než se tedy pustím do toho rootu a spol., máte někdo OVĚŘENÉ informace, jak je to se zachováním záruky, když jsem mobil koupila v čr? když si tam hodim root atd, a rozbije se mi pak třeba displej a budu ho chtít reklamovat, bude to zásah a porušení záruky a tudíž smůla? nebo se do toho můžu pustit?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    tak mi přišel modrý Hongmi. ten je tak krááááááásnýýýýý! :)))
    holčička, no ;)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: njn... aspoň víš, že jsou dobrý (je fakt, že možnost update - ofiko - jen přes jejich portál, a tudíž nahrávání vývojáři na jejich stránky, si o to vlastně řikalo...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: jako mohli ti napsat díky, ale přesně na tomto je přeci ten telefon založen vezmou si co chtěj a za to udělaj levnej telefon.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: vcetne kradeni mych ikonek do ofiko verze miui6 :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: to je velice úsměvné vzhledem k tomu ze xiaomi kopčí jaksi oficiálně...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Xiaomi bez dovolení používá překlady z Xiaomi.eu | Svět Androida
    http://www.svetandroida.cz/xiaomi-eu-201409
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Už jste někdo jeli tu CM11 na Mi3?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ADM: výborný zprávy, ale tvl, jednou se tam nepodívám a už je to tam (včera...)
    ADM
    ADM --- ---
    BUCCI: uz je M10
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    btw pokud nekdo nepostreh na g+, vcera jsem rozebiral fake mi2s
    fake Mi2s, nejvíc mě pobavila ta 16GB microSD karta! pak si lze všimnout přípravy na dual SIM (neosazený slot na microSIM). Mikrofon a sluchátko je připájeno na kablíku - to originál nemá; stejně tak microUSB konektor je na flexu - to je docela dobrý nápad - mi2s ho má přímo na desce. a desítky dalších rozdílů. Ale šasi je hořčík, stejně jako originál. Ještě se mužete pobavit nad nalepeným šroubkem v prostředku pravé poloviny.

    jinak pokud by to někdo řešil, tak sluchátko u originálu je STEJNÉ jako do Nokia 500/700. Dnes vyzkoušeno.


    https://lh6.googleusercontent.com/...I/AAAAAAAAJhk/19hbX-Fxv5k/w1118-h630-no/IMG_20140915_164324.jpg
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: vim, mam jí taky, jen teda momentálně na CM11 m8 - a mam takoý škuby si v pátek otestovat v6
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: to je trapny :) mi2s to ma v zakladu..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: u hongmi ne, tam se musí flash a doinstall

    AOTEAROA: xiaomi telefony nemají uzamčený bootloader, takže nahrátím jiné rom by se záruka ztratit neměla, ale poptal bych se u xiaomimobile.cz.... nebo na miuios.cz
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MIKROM: mno já mám u některých fólií špatnou zkušenost spíš s tím že se začnou odlepovat. a muž je v přilepování těch Zagg folií už profík, takže toho se nebojim. spíš mě tam nalákalo to tvrzení, že jsou na tom méně vidět ohmatance. o existenci matné folie jsem neměla tušení.

    ten výběr Hongmi oproti 1S píše spousta lidí a dost z nich vyzkoušelo obojí. já byla s Hongmi naprosto spokojená, hry nehraju.

    jo a chci 2 simky.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: root se snad zapina v nastaveni, ne? | proc ne 1S? ta stara verze se jeste da sehnat? proc si dobrovolne koupit neco s MediaTek cipsetem, pff | ScreenShield/InvisibleShield/Zagg si nejdriv nekde prohledni v realu, sice u tech folii pisou, ze jsou pomalu neprustrelne, ale spatne se lepi (mokrou cestou) a jsou takove gumove na dotek | spis bych si koupil za dolar klasickou tvrdou folii, akorat matnou - na ni nejsou otisky videt.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: jo a na ibuygou.com mají všechno k Hongmi vyprodané, počítám že mám lepší koupit to v ČR a holt si to rootnu atd tak jako tak a přijdu o záruk, žejo, ale to je mi asi jedno... dá se to pak tak jako tak reklamovat jinde než u toho CZ shopu?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    konečně mám prachy a jdu si tedy koupit nový telefon, hurá!
    pročetla jsem si diskuze na miui fóru a došla k tomu, že si opět koupím původní Hongmi s MTK procesorem a ne ten nový 1S. někdo něco k tomu?
    jaké používáte ochranné fólie na displej? chci něco lepšího než klasickou fólii, muž má na HTC nějakou supervěc, která omezuje otisky prstů a je fakt hodně odolná, je něco takovýho i na Hongmi? je to tohle?
    ScreenShield fólie na displej pro Xiaomi Hongmi REDMI (Red Rice) (displej) (XIA-REDMI-D) | T.S.BOHEMIA
    http://www.tsbohemia.cz/...d-folie-na-displej-pro-xiaomi-hongmi-redmi-red-rice-displej-_d187661.html
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Přechod na novou doménu miuios.cz byl zpusoben díky nekalé praktice našeho bývaleho obchodniho partnera, který využil naší důvěry a "bývalého" vlastníka domeny miui.cz. Díky tomuto odkoupení domény, se nás pokusil vydírat za účelem ovladnutí trhu a poškození našich obchodních partnerů. Aktuálního majitele lze zjistit na adrese http://www.nic.cz/whois/?d=miui.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam