• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TURF: sleduj na fb ibuygo stránku. Fdd lte má přijít jako že do týdne - post tři dny nazpátek asi . Čekám na to jak na smilování Boží už pár měsíců... A nebo si nakonec vezmu to úžasný bambusový one plus one :):):)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    chci se zeptat používáte někdo na hongmi ROM Nameless ? celkem mě láká všichni pějí ódy na výdrž baterie a výkon.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    LOPIN: Mam obvod 19 cm, zrovna jsem si to kvuli Tobe zmeril :-D a miband mam na treti dire od konce, guma se po chvili trochu vytahne, takze pro Tvou ruku v pohode si myslim
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZYAN: No právě, Mi2s je pro mě velikostně tak akorát, jde hlavně o transport, 5" a víc se prostě už do normální kapsy nedá.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    ahoj mate nekdo mi band? jak to pujde na vetsi ruku, ccs 20cm obvod? dik
    TURF
    TURF --- ---
    ahoj, marne se snazim dohledat kdy bude dostupny xaiomi mi4 s lte pro evropu (idealne pak 64gb black), nema tu nekdo prehled?

    docetl jsem se, ze mel bejt uz v zari, pak ze bude ke konci roku .. da se na to spolehat?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    F89: SUN_VU_KUNG:
    Mám Redmi Note už přes měsíc a furt mi příjde moc velký. Ale zase se na něm suprově čte.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKEKT: mironet, alza, czc, nebo i my (bscom) si nemůžeme dovolit prodávat fejky, na nějakým aukru bych se už začínal bát.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: ironie to neni, projeď si miuios.cz ;)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TOOMIX: ted nevim jestli to je ironie nebo ne :) vzal bych to na dx ale neni to tam o moc levnejsi a pridje m i to az v lednu tipuju
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: Mironet ma taky 100% originaly ;)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TOOMIX: no ale z dx mi to prijde nekdy v lednu :) tak snad to na tom ceskym webu maji overene a neprodavaji padelky a kdyztak jim to muzu vratit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: dx ma 100% originaly, aspon podle miuios.cz
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MIKROM: hm koukam ze to nemaji o moc levnejsi nez na tom xiaomimobile. Tam snad budou mit original ne?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKEKT: osobne bych nekoupil nic jinyho nez xiaomi, kdyz to vidim jak jsou to vsechno cinsky shity. hledas toto: http://www.dx.com/...-ah-5200mah-usb-mobile-power-source-bank-w-4-led-indicators-silver-white-318507
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Vybírám nějakou menší power banku. Mam ted jednu cestovni vetsi banku 10500 mAh a momentalne shanim neco mensiho na jedno nabiti telefonu. Rekneme cca 2000-4000 mAh.
    Libi se mi tohle
    Powerbanka 4000 mAh - Xiaomimobile
    Powerbanka OEM 4000 mAh - Xiaomimobile
    http://xiaomimobile.cz/101-powerbanka-4000-mah.html
    Nemate s ti mnekdo zkusenost? Kde v cine se da koupit urcite original? Co jsem tak celt tak ty vetsi verze xiaomi baterek se dost padelaly. Nebo nemate tip na nejakou podobnou malou kompaktni powerbanku?
    když tak to asi koupím tady na tom webu.
    Díky
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    F89: mno jako musim rict ze po par mesicich s Mi3, kdyz jsem na ten 5" plival tak ted si neumim predstavit navrat ke 4" :-)))

    Dokonce diky tomu uz jsem par mesicu nesahnul na tablet co mi tu jen lezi na stole.
    F89
    F89 --- ---
    to uz je fakt moc :D ja se zarekla ze vic jak mi2s velikostne nechci, ale kluci maj redmi1s a note...a zase kdyz si clovek zvykne, tak to neni tak zly:))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ježiš ne, 5,7 neeee
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Xiaomi Mi5 pravdepodobne príde s 5.7" 2k displejom, Snapdragonom 810 a skvelou cenou! | Touch.sk
    http://www.touch.sk/xiaomi-mi5-s-2k-displejom-snapdragonom-810/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam