• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ADM
    ADM --- ---
    PAYAXY: nekupovat
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    ADM: souhlas, ale jaký je podle GPL trest za porušení?
    ADM
    ADM --- ---
    FARFELOO: typicky bullshit cinskych firem, kernel source maji releasnout jakmile je produkt na trhu, vymluva ze je tam kod pro budouci modely je trapna, to je pouze jejich problem a v zadnem pripade duvod pro porusovani GPL
    F89
    F89 --- ---
    ajo, ja blbec:) diky!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: mikrom
    TURF
    TURF --- ---
    GLACIER: tak jsem si to prosel, ale nepisou do tydne, pisou do mesice a nejspis jen na 16gb white verzi. fuck
    TURF
    TURF --- ---
    GLACIER: tohle jsem chtel slyset, tak jeste aby to tak bylo :))
    F89
    F89 --- ---
    jej, kdo tu psal, ze ma jeden fotograficky modul navic? a za kolik? rozebrani nepomohlo, milion aplikaci free/paid uz vubec ne.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TURF: sleduj na fb ibuygo stránku. Fdd lte má přijít jako že do týdne - post tři dny nazpátek asi . Čekám na to jak na smilování Boží už pár měsíců... A nebo si nakonec vezmu to úžasný bambusový one plus one :):):)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    chci se zeptat používáte někdo na hongmi ROM Nameless ? celkem mě láká všichni pějí ódy na výdrž baterie a výkon.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    LOPIN: Mam obvod 19 cm, zrovna jsem si to kvuli Tobe zmeril :-D a miband mam na treti dire od konce, guma se po chvili trochu vytahne, takze pro Tvou ruku v pohode si myslim
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZYAN: No právě, Mi2s je pro mě velikostně tak akorát, jde hlavně o transport, 5" a víc se prostě už do normální kapsy nedá.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    ahoj mate nekdo mi band? jak to pujde na vetsi ruku, ccs 20cm obvod? dik
    TURF
    TURF --- ---
    ahoj, marne se snazim dohledat kdy bude dostupny xaiomi mi4 s lte pro evropu (idealne pak 64gb black), nema tu nekdo prehled?

    docetl jsem se, ze mel bejt uz v zari, pak ze bude ke konci roku .. da se na to spolehat?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    F89: SUN_VU_KUNG:
    Mám Redmi Note už přes měsíc a furt mi příjde moc velký. Ale zase se na něm suprově čte.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKEKT: mironet, alza, czc, nebo i my (bscom) si nemůžeme dovolit prodávat fejky, na nějakým aukru bych se už začínal bát.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: ironie to neni, projeď si miuios.cz ;)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TOOMIX: ted nevim jestli to je ironie nebo ne :) vzal bych to na dx ale neni to tam o moc levnejsi a pridje m i to az v lednu tipuju
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: Mironet ma taky 100% originaly ;)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TOOMIX: no ale z dx mi to prijde nekdy v lednu :) tak snad to na tom ceskym webu maji overene a neprodavaji padelky a kdyztak jim to muzu vratit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam