• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KALTY
    KALTY --- ---
    JULIAN: Mám 32gb a díky muzice sakra málo
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    JULIAN: jsou, asi byl myslen ulozny prostor, mne 16GB + cloud bohate staci
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    vsak na mi2s jsou 2G, ne?
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Mám redmi a ta velikost paměti je doopravdy tristní. Nechápu proč tam cpou tak malo, kdyby tam dali 2gb tak se cena zvedne o 500 a hned by to byla jiná písnička.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Já jsem s Mi2 spokojen. Krom velikosti paměti
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    F89: tak dej unbook totoho klubu, ty malověrná! :-)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    F89: Za rok už budeš mít miXs :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZYAN: počkat na něco lepšího ;)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Co myslíte o Redmi 2?
    Mě příjde špatn áta 1GB RAM :(
    Xiaomi Redmi2 Qualcomm Snapdragon 410 Quadcore 64-bit 1.2 GHz Processor 1GB RAM, 8GB ROM 4.7 Inches Display with 8 MP Back Camera FDD-LTE Version With Original Xiaomi Piston Earphone
    http://www.ibuygou.com/...back-camera-fdd-lte-version-with-original-xiaomi-piston-earphone-6465.html
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOX: vyber si tady ;)

    MIUI CZ&SK • Licencované eshopy
    http://www.miuios.cz/eshopy.php
    KOX
    KOX --- ---
    Zdravím, min týden mi ukradli Mi3ku.. Nějaké doporučení kde pořídit nový? Krom toho na nástěnce? :) Dík
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ERVIN: podržíš home tlačítko, a stáhneš aplikaci dolu, místo nahoru
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    TOOMIX: Pardon, jak se to dělá?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ERVIN: zamkni něco v RAM a mělo by být po problému ;)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    OD instalace MIUI 47.0.0 při každym vyskočení z aplikace na homescreen 5 sekund "Načítání launcheru"... Oser. Děje se to i někomu dalšímu? Redmi 1S
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLAKODLAK:
    no ja uz neupdatuju, vylkuchal jsem os nakost a nechavam to fungovat.
    ale cekal bych to tak ze to staci jen stahnout a nahrat..
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    RAINBOF: njn, ten stav už asi nenavodim, mno jsem poučen. Žebych romku updatnul? mam release ze začátku listopadu :) jaxe to dělá? nahraju zip, ale v recovery nedám faktory reset a prostě to jenom flashnu a pak vymazu cache a dalvik(abych nepřišel o nastaveni a data)? OTA se poslední dobou nějak nedostavují :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLAKODLAK: je ale otázkou jak to ale při reklamaci zduplikuješ.
    nicméně s tou romkou by to mohlo souviset tak že poplete acpi a pomůže až vyndání baterky která ho uvede do defaultu.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    RAINBOF: taky, vypnutej, zaptunej, originální nabíječka, neoriginální nabíječka, ze stěny i z nb. Zabralo až jen vyndání zandání tý baterky. Grr reklamace je opruz :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam