• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DYNK: Prehodnocuju. :) ono tezko dneska sehnat telefon kterej je zaroven modrerni (mi3) a zaroven neni padlo (a note uz o tolik vetsi padlo neni - nebo jo)?
    DYNK
    DYNK --- ---
    E2E4: jak jde dohromady Redmi Note s "nechci velky padlo"? :))
    PYRO
    PYRO --- ---
    mi3 pokud se nepltu nema LTE ne
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: Resp., jak na to teď koukám, Redmi Note za 6 tis, nebo Mi 3 za 8 tis ?
    DYNK
    DYNK --- ---
    E2E4: nejmensi je mi2s.. a stoji ted na ibuygou $215
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Právě se mi definitivně rozbil stávající telefon a vím že můj další bude xiaomi.. Co byste doporučili? Nechci velký pádlo.. Funguje u MI3 LTE v ČR ?
    DYNK
    DYNK --- ---
    Tak nakonec pomohlo wipe all data + reset. Telefon prej bezi ted dobre, aplikace jdou spustit a ma to i signal.
    TWARR
    TWARR --- ---
    no jsou to kokoti, ze udelali to stejne co apple, tzn zruseni 32gb varianty a ponechani entry 16gb ...
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    The most epic flagship phone of the year gets even better with the Mi Note Pro! It’s literally the best smartphone in the world to date.

    - Snapdragon 810 64 bit 8-core, Adreno 430 GPU
    - 5.7” 2K display (2560 x 1440 at 515 PPI)
    - 4GB LPDDR4 RAM, 64GB eMMC 5.0 Flash
    - LTE-CAT 9, up to 450Mbps download speeds
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---


    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NINE_OF_NINE: nejdřív root pomocí VRoot, pak úprava jednoho souboru, aby mountoval úložiště obráceně (SD kartu jako SDCard0 a vnitřní úložiště jako SDCard1), kvůli velkým aplikacím, pak jsem na kartě vytvořil primární 5GB ext4 oddíl, a Link2SD pak na tenhle oddíl dává aplikace buď ručně nebo automaticky ;)
    DYNK
    DYNK --- ---
    RAINBOF: nezkousel jsem nic, protoze jsem ten telefon jeste nemel v ruce. Budu mit snad zitra. Udajne ale ani zadna apka nejde pustit, tak pochybuju, ze pujde nainstalovat. Dam vedet zitra, az uvidim jak se to chova doopravdy (ty soucasny informace jsou dost pochybny kvality, taky je mozny, ze tam je jen blbe dana sim a kapka vody na HOME tlacitku:))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DYNK: no zkoušel jsi tu appku na ověření ?
    DYNK
    DYNK --- ---
    MIKROM: to me napadlo jako prvni. Ale je to z ibuygou, tak to by mela byt zaruka pravosti, ne?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DYNK: a není to nějaký fake?
    DYNK
    DYNK --- ---
    ADM: nemam ten telefon u sebe, neni muj. Snad se k nemu dostanu zitra. Taky prej se vraci do launcheru pri kazdym pokusu o spusteni cehokoli.. no, uvidim zitra, az ho budu mit v ruce
    ADM
    ADM --- ---
    DYNK: nesmysl. chtela ta simka pin a zadal jsi ho?
    DYNK
    DYNK --- ---
    dotaz - delala se mi2s v nejaky verzi, ktera by nefungovala v CR? Resim ted novou mi2s, ktera pise No Service ackoli SIM v ni je
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TOOMIX: Mohl by jsi nejak polopaticky vysvetlit jak si vyresil minus 3) ;)
    diky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SKYE: me paradoxne prijde, ze mi na Mi2s baterka vydrzi cim dal tim dyl, hlavne od ty doby, co jsem cetl jak se kupujou a nebudou, tak se zlepsila vydrz skoro radove (na Ingressu je to neomylne poznat). Zajimavej efekt... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam